PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Poniedziałek 15.10.2018 r.
17:00 1. †† Ewa, Walerian, Łucja, Edward Dziubowie.
2. † Zofia Krawczyk – int. od syna z Rodziną.
Wtorek 16.10.2018 r.
17:00 1. †† Stanisława i Franciszek.
2.  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Barbary i Marka Skrobiszów i całej Rodziny.
Środa 17.10.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Grzegorz Dajczar, Wiesława Dajczar; Zmarłych z Rodzin Góreckich i Dajczarów.
Czwartek 18.10.2018 r. 
17:00 1. Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni, zdrowie i potrzebne łaski dla Eweliny Marzec.
Piątek 19.10.2018 r.
17:00 1. † Danuta Górecka – od sąsiadów z Koziej Woli.
2. †† Stanisław Maleńczuk w 15 rocz. śmierci; Stanisława, Kazimierz Rogula; Aleksandra i Włodzimierz Maleńczuk.
Sobota 20.10.2018 r.
17:00 1. O łaskę zdrowia, Boże błog. opiekę M.B. Wychowawczyni dla Michała Ciszewskiego oraz dobre wyniki w nauce i sukcesy sportowe dla Marcela Ciszewskiego.
2. O Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Anny i Mariusza Fronczkowskich w 20 rocz. ślubu.
Niedziela 21.10.2018 r. 
08:30 1. †† Zbigniew Brzeziński w 1 rocz. śmierci i i Mirosław Brzeziński.
2. †† Władysława i Józef Chałubińscy.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Stanisława, Antoni i zmarłych z Rodziny Szmidtów.
17:00 1. Dziękczynna w 21 rocz. ślubu o błog. Boże opiekę M.B. Wychowawczyni i wszelkie łaski dla Anny i Marka Śliwińskich.
2. † Bogusław Werens w 30 dzień po śmierci.

Intencje Mszy Świętych 08.10 – 14.10.2018 r.

Poniedziałek 08.10.2018 r.
17:00 1. † Karol Widuliński – od uczestników Pogrzebu.
2. Dziekczynno błagalna z prośbą o błog. Boże opiekę M.B. Wychowawczyni i zdrowie dla całej Rodziny.
Wtorek 09.10.2018 r.
17:00 1. O błog. Boże z prośbą o dalszą macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Agnieszki i Piotra Saneckich w 25 rocz. ślubu.
2. †† Longina Chrzan, Bronisław, Alicja, Andrzej Dziura; Monika i Julian Marasek.
Środa 10.10.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2.  O zdrowie błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Natali i Tomasza, Joanny, Kacperka, Wiktorii, Klaudi,Damiana, Kamila i ich Rodziców.
Czwartek 11.10.2018 r.
17:00 1. † Ilona Łuczyńska; Felicja Włodarczyk.
2. † Zofia Krawczyk – 30 dzień po śmierci.
Piątek 12.10.2018 r.
17:00 1. † Anita Polewana – od uczestników Pogrzebu.
2. † Danuta Górecka – od sąsiadów z Koziej Woli.
Sobota 13.10.2018 r.
17:00 1. †† Wanda i Jan Sztandera.
2. † Emilia Cygan – int. od Rodziny Sowów.
Niedziela 14.10.2018 r. 
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas; Dziadków Fitasów i Trudnosów; Henryk, Maciej Orman.
2. †† Edward Dzwonnik; Renata Skawińska.
3.  †  Krystyna Dziurdź – w 7 rocz. śmierci.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Jarosław Kołodziej; Adam Kołodziej.
17:00 1. †† Jadwiga, Edward i Jerzy Szmit.
2. †† Albert, Zbigniew, Radosław, Anna, Hieronim Wąsowscy; Stanisława i Stanisław Salata.

Intencje Mszy Świętych 01.10 – 07.10.2018 r.

Poniedziałek 01.10.2018 r.
17:00 1. Wypominki Roczne.
2. O błog. Boże, Dary Ducha Świętego, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Mikołaja w 10 rocznicę urodzin.
Wtorek 02.10.2018 r.
17:00 1. †† Rozalia Cybuch, Józef i Józef.
2. † Danuta Górecka w 30 dzień po śmierci.
Środa 03.10.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Anita Polewana – od uczestników Pogrzebu.
Czwartek 04.10.2018 r. I Czwartek.
17:00 1. O powołania Kapłańskie i Zakonne.
2. † Bonifacy Słoka – od uczestników Pogrzebu.
Piątek 05.10.2018 r. I Piątek.
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej i potrzebne łaski dla uczestników Rekolekcji z Bielin.
2. † Stefan Tomsia – 30 dzień po śmierci.
Sobota 06.10.2018 r.I Sobota.
15.00   Ślub
17:00 1. O zdrowie,Boże błog. opiekę M.B. Wychowawczyni dla Filipa Bojanowskiego z okazji 10 rocz. urodzin.
2. †† Hieronim, Waleria i Antoni Chrabąszcz.
Niedziela 07.10.2018 r. M. Bożej Różańcowej.
08:30 1. Dziękczynno błagalna za 80 lat życia Teresy Jakubowskiej z prośbą o błog. Boże i dalszą opiekę M.B. Czarneckiej dla Dzieci, Wnuków i całej Rodziny.
2. O błog. Boże, opiekę M.B.Wychowawczyni  i zdrowie dla Jadwigi Chyb w 85 rocz. urodzin.
3.  Dziękczynno – błagalna z prośbą o błog. Boże, opiekę M.B Czarneckiej i potrzebne łaski dla Małgorzaty i Piotra Szymańskich w 10 rocz. ślubu oraz ich córki Pauliny.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Janina,Stanisław,Zygmunt,Stefan Polewany; Tadeusz, Marianna, Stanisław Cymerys.
16:00 1. O Boże błog. opiekę M.B. Wychowawczyni dla Julii z okazji 18 rocz. urodzin.
2. † Wiesław Kurp w 3 rocz. śmierci.

Intencje Mszy Świętych 24.09 – 30.09.2018 r.

Poniedziałek 24.09.2018 r.
17:00 1. † Ryszard Gwarek – od uczestników Pogrzebu.
2. † Anita Polewana – 30 dzień po śmierci.
Wtorek 25.09.2018 r.
17:00 1. † Ryszard Gwarek – od uczestnikw Pogrzebu.
2. O błog. Boże opiekę M.B. Czarneckiej i łaskę poprawy zdrowia dla Szymona.
Środa 26.09.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O zdrowie i błog. Boże dla Natalii, Kamila, Wiktorii, Kacperka, Klaudi, Damiana, Joanny i ich Rodziców.
Czwartek 27.09.2018 r. 
17:00 1. †† Bogdan Sionkowski w 10 rocz. śmierci i Stefan Sionkowski w 14 rocz. śmierci.
2. O błog. Boże opieke M.B. Czarneckiej Wychowawczyni, wiarę, zdrowie i prawidłowy rozwój dla Karoliny Wielgus.
Piątek 28.09.2018 r.
17:00 1. † Karol Widuliński – od uczestników Pogrzebu.
2. †† Franciszka, Władysław, Stefania, Zdzisław z Rodziny Stańczyk; Jan Fitas; Władysława i Józef Dzwonnik.
Sobota 29.09.2018 r.
15.00 Msza Św. Trzeźwościowa w intencji osób uzależnionych od alkoholu.
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Zbigniewa i Justyny w 25 rocz. ślubu oraz ich Córek.
2. †† Antoni Antoś, Ewa Gustaw.
Niedziela 30.09.2018 r. 
08:30 1. † Roman Duma.
2.  Dziękczynno – błagalna z prośbą o błog. Boże, opiekę M.B Czarneckiej dla Danuty i Romana Rurarczyk w 40 rocz. ślubu.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Agata,Edward,Leszek,Julia, Piotr, Władysław, Maria z Rodziny Cichackich.
17:00 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic oraz ich Krewni.
2. O błog. Boże, opiekę M.B.Wychowawczyni dla Piotra w rocznicę urodzin i Jana w pierwszą rocznicę urodzin.

Intencje Mszy Świętych 17.09 – 23.09.2018 r.

Poniedziałek 17.09.2018 r.
17:00 1. † Henryk Stąporek – od uczestników pogrzebu.
2. † Ryszard Gwarek –  od uczestników pogrzebu.
Wtorek 18.09.2018 r.
17:00 1.  O Dary Ducha Świętego i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Klaudi, Kamila i Damiana.
2. † Karol Widuliński – od kolegi Wojtka Szczęśniaka.
Środa 19.09.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Izy.
Czwartek 20.09.2018 r.
17:00 1. † Bonifacy Słoka – od Rodziny Parysz.
2. † Ryszard Gwarek –  od uczestników pogrzebu.
Piątek 21.09.2018 r.
17:00 1.  Dziękczynno błagalna z prośbą o potrzebne łaski dla Damiana z okazji 24 urodzin.
2. † Ryszard Gwarek – od uczestników pogrzebu .
Sobota 22.09.2018 r.
17:00 1. †† Zygmunt Misiowiec w 23 rocz. śmierci, Władysława i Antoni Misiowiec, oraz Romuald.
2. † Karol Widuliński – 30 dzień po śmierci.
Niedziela 23.09.2018 r. 
08:30 1. †† Marianna, Józef Rupniewscy; Jan, Janina, Michał Karbownik.
2. †† Jolanta, Marcin Góreccy; Zdzisław, Aniela, Władysław Kos.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Mirosław Trudnos.
17:00 1. †† Stanisława, Wacław, Piotr, Józef, Marianna, Józef, Janina, Roman z Rodziny Kosów; Marianna, Bolesław, Włodzimierz z Rodziny Jaworowskich.
2. Dziękczynno błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Ewy i Agnieszki oraz ich Rodziców.

Intencje Mszy Świętych 10.09 – 16.09.2018 r.

Poniedziałek 10.09.2018 r.
17:00 1. † Janina Polewana – w 1 rocz. śmierci.
2. † Bonifacy Słoka – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 11.09.2018 r.
17:00 1. † Henryk Stąporek – od Siostry i Szwagra z Mokrej.
2. † Emilia Cygan.                                        
  Środa 12.09.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O opiekę Matki Bożej Czarneckiej i łaskę zdrowia dla Genowefy.
Czwartek 13.09.2018 r.
17:00 1. †† Jan i  Maria Kusiak; Władysława i Antoni Szymczyk.
17:30    Nabożeństwo Fatimskie.
Piątek 14.09.2018 r.
17:00 1. † Henryk Stąporek – od Rodzin Świerczów i Milewiczów z Końskich.
2.  O błog. Boże opiekę M.B. Wychowawczyni ,łaskę wiary,zdrowie i prawidławy rozwój dla Karoliny Wielgus.
Sobota 15.09.2018 r.
16:00 Ślub.
17:00 1. †† Weronika i Roman Sikora.
2. †† Tomasz w 4 rocz. śmieci; Janina, Tadeusz, Ludwik, Józefa Szczepanik.
Niedziela 16.09.2018 r. 
08:30 1. †† Józef, Szymon, Leopold, Genowefa, Józef Salata; Franciszka i Waleria z Rodziny Polewanych.
2. ††Tadeusz, Jadwiga, Zbigniew Lachowscy; Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Józef Kozubski, Mirosław Jabłoński, Małgorzata Jabłońska; Zmarłych z Rodzin Kozubskich, Szewczuków i Michnickich.
17:00 1. †† Bronisław i Leokadia Kloczkowscy oraz zmarłych z Rodziny Kloczkowskich.
2. O błog. Boże i opiekę M. B. Wychowawczyni dla Jagody i Seweryna Ślusarczyk w 1 rocz. ślubu od Rodziców i Rodzeństwa.

Intencje Mszy Świętych 03.09 – 09.09.2018 r.

Poniedziałek 03.09.2018 r.
17:00 1. Wypominki Roczne.
2. †† Bronisława i Antoni Rurarczyk.
Wtorek 04.09.2018 r.
17:00 1. †† Zofia i Hieronim Wrocławscy;  zmarłych z Rodzin Wąsowskich i Wiśniewskich.
2. † Henryk Stąporek – w 30 dzień po śmierci.
Środa 05.09.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Anny i Rafała w 20 rocz. ślubu i ich dzieci.
3. Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo opiekę M.B.Wychowawczyni i potrzebne łaski dla Sylwi i Grzegorza w 20 rocznicę ślubu.
Czwartek 06.09.2018 r. I Czwartek
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. †† Henryk i Halina Stąporek – od Rodziny Lachowskich.
Piątek 07.09.2018 r.I Piątek.
17:00 1. † Emilia Cygan.
2. †† Gustaw Kowalczyk w 4 rocz. śmierci; Zuzanna, Nikodem, Andrzej, Lech i zmarłych z Rodziny Matyniów.
Sobota 08.09.2018 r.
17:00 1. Dziękczynna z prośbą o dalsze Błogosławieństwo, Macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Izabeli i Jacka w 10 rocz. ślubu.
2. † Ryszard Gwarek od Sąsiadów.
Niedziela 09.09.2018 r. 
08:30 1. †† Bronisław, Antoni, Zofia, Józef, Marianna, Katarzyna Brzezińscy; Leokadia, Józef,Gabriela, Edward, Jerzy Góreccy; Irena, Jan Tuśnio.
2. †† Józef, Stefania, Józef Jedynak; Dariusz Młodawski; Genowefa i Bronisław Owczarczyk.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Robert, Mieczysław, Anastazja, Teofil Salata; Kazimiera i Józef Świtoń.
17:00 1. †† Kamila, Zbigniew, Marian, Zofia, Stanisław, Ryszard, Lucjan z Rodzin Stąporek i Kusztali.
2. †† Maria, Edward Kloczkowscy; Stanisław Stępień.

Intencje Mszy Świętych 27.08 – 02.09.2018 r.

Poniedziałek 27.08.2018 r.
17:00 1. † Ks. Klemens Rusin.
2. †† Henryk i Halina Stąporek – od Rodziny Ziętków.
Wtorek 28.08.2018 r.
17:00 1. O opiekę M.B. Czarneckiej i Miłosierdzie Boże dla Kolegi.
2. † Bonifacy Słoka w 30 dzień po śmierci.
Środa 29.08.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej i potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej dla Ks. Piotra.
Czwartek 30.08.2018 r.
17:00 1. † Kazimierz Żabiński.
2. † Stanisława Werens.
Piątek 31.08.2018 r.
17:00 1. † Bronisław Sidor – od wnuczki Marzeny z Mężem i Dziećmi.
2. †† Rodzice Antoni i Marta Rusin.
Sobota 01.09.2018 r.
12:00 Msza Święta w 19 Rocznę Koronacji Obrazu M.B. Czarneckiej Wychowawczyni.
16:00 Ślub.
17:00 1. †† Kazimiera, Stefan, Jan Szmit; Janina i Stefan Kusiak.
2. †† Stefania i Bronisław Słoka.
Niedziela 02.09.2018 r. – Rocznica Koronacji Obrazu.
08:30 1. †† Marianna, Stefan Trudnos; Tomasz Fitas.
2. †† Bronisław, Genowefa, Maria, Władysława i Franciszek Słoka.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Henryk Hrapek, Bronisława, Franciszek, Zofia, Edward, Stefania, Marian z Rodziny Młynarczyków.
3. †† Kornelia i Gustaw Szymanowscy; Wojciech i Feliksa Basiak.
17:00 1. †† Anna i Marian Widulińscy.
2. †† Stefania i Kazimierz.

Intencje Mszy Świętych 20.08 – 26.08.2018 r.

Poniedziałek 20.08.2018 r.
17:00 1. †† Daniela, Bogumił i Tadeusz.
2. † Marek Jedynak w 1 rocznicę śmierci.
Wtorek 21.08.2018 r.
17:00 1. †† Władysław, Brinisława Kalinowscy.
2. †† Longina Chrzan i Bronisław; Monika i Julian Marasek; Alicja i Andrzej Dziura.
Środa 22.08.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Czarneckiej dla Damiana w 24 rocznicę urodzin.
Czwartek 23.08.2018 r. 
17:00 1. †† Halina Mieszkowska i zmarli z jej rodziny.
2. O wypełnienie się woli Bożej, błogosłąwieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny i Łukasza oraz szczęśliwy poród dla Anny.
Piątek 24.08.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – od Pracowników Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
2. † Stanisława Werens 30 dzień po śmierci.
Sobota 25.08.2018 r.
12:00 Chrzest.
16:00 Ślub.
17:00 1. †† Bonifacy, Helena, Walerian, Franciszka z Rodziny Polewanych; Wincenty i Franciszka Młynarczyk.
Niedziela 26.08.2018 r. – MB Częstochowskiej
08:30 1. †† Marianna i Józef Rupniewscy.
2. †† Marianna, Tadeusz Werens; Kamila, Marian, Zbigniew Stąporek; Gabierala, Edward Góreccy.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Helena, Władysław, Józefa, Franciszek Lipowscy; Marianna i Franciszek Kowalczyk.
17:00 1. †† Grażyna, Leokadia, Zbigniew, Krzysztof Werens.
2. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Wyczowawczyni dla Patrycji i Pawła Adach w 1 Rocznicę Ślubu.
20.15 1. †† Zmarli z Rodziny Sroków.

Intencje Mszy Świętych 13.08 – 19.08.2018 r.

Poniedziałek 13.08.2018 r.
17:00 1. † Tadeusz Kur.
2. † Łukasz Skrzypczyk – int. w 30. dzień po śmierci.
17:30 Nabożeństwo fatimskie.
Wtorek 14.08.2018 r.
17:00 1. † Piotr Śpiewanek – int. od uczestników pogrzebu.
2. † Łukasz Skrzypczyk – int. od cioci Hani z rodziną.
Środa 15.08.2018 r. Wniebowzięcie N.M.P.
08:30 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni w 53. rocz. ślubu Jadwigi i Edwarda.
2. †† Marianna Fitas, Stefan Gwarek, Antonina i Ludwik Ciaś.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jan, Janina, Rozalia Kusztal, Tadeusz Leszczyński.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Marianna, Jan Banasik.
20.15 1. †† Marianna, Piotr Gwarek, zmarli z rodzin: Lengrów, Gwarków.
2. †† Zmarli z rodzin: Majewskich, Nawrockich, Mamickich.
Czwartek 16.08.2018 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Doroty i Pawła w 15 rocznicę ślubu oraz całej rodziny.
2. †† Izabela, Wiesław, Daniela, Józef Kusiak.
Piątek 17.08.2018 r.
17:00 1. †† Regina i Józef Góreccy.
2. † Łukasz Skrzypczyk – int. od chrzestnej.
Sobota 18.08.2018 r.
Ślub:  Patrycja Bukowska i Kevin Flakowski.
17.00 1. †† Marianna Chrzan – 1 rocznica śmierci, Zenon Chrzan – 5. rocznica śmierci.
Niedziela 19.08.2018 r.
08:30 1. †† Mieczysław Błaszczyk – 15. rocznica śmierci.
2. †† Marianna Chlewicka.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jerzy, Ignacy Młynarczyk; Romam Rzepecki, Halina Pera.
17:00 1. †† Bolesław, Stanisława, Józef Kosierkiewicz, Genowefa, Bronisław Wąsowscy.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Małgorzaty i Józefa w 30. rocznicę ślubu.
20.15 1. †† Genowefa, Czesław Dudzic oraz ich krewni.

Intencje Mszy Świętych 6.08 – 12.08.2018 r.

Poniedziałek 6.08.2018 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Teodora Ciura – int. od siostry Władysławy.
Wtorek 7.08.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od pracowników Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.
2. † Piotr Śpiewanek – 30. dzień po śmierci.
Środa 8.08.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Joanny, Kamila, Klaudii, Wiktorii, Damiana, Kacperka, Natalii i rodziców.
Czwartek 9.08.2018 r.
17:00 1. †† Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Sroka.
2. O wypełnienie woli Bożej, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Katarzyny.
Piątek 10.08.2018 r.
Ślub Karolina Kula i Dariusz Gwarny.
17:00 1. †† Kołodziej Zofia, Władysław, Władysław.
Sobota 11.08.2018 r.
17:00 1. †† Zygmunt Gontek – 5. rocznica śmierci.
2. † Aleksander Maciejczyk – 11. rocznica śmierci.
Niedziela 12.08.2018 r.
08:30 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Krystyny i Mariana Sroków w 40. rocznicę ślubu.
2. †† Jan Szmit – 4. rocznica śmierci, Marianna, Czesław Młodawscy.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Lucyna, Mieczysław, Henryk Migałka.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Ryszarda Kołodzieja w 80. rocznicę urodzin.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę Matki Bożej Czarneckiej dla Ks. Grzegorza Lorensa w pracy kapłańskiej.
20.15 1. †† Gustaw, Joanna Rupniewscy.

Intencje Mszy Świętych 30.07 – 05.08.2018 r.

  Poniedziałek 30.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Koleżanek i Kolegów z PGE Końskie.
2. †† Longina i Bronisław Chrzan, Monika, Julian Marasek, Alicja i Andrzej Dziura.
Wtorek 31.07.2018 r.
17:00 1. †† Marian, Krystyna, Jan, Renata, Jolanta Dzwonnik, zmarłych z Rodziny Kowalskich i Dzwonników.
2. † Teodora Ciura od Rodzin Wyderskich i Żaków.
Środa 01.08.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Emilia Cygan – intencja od Siostry z Rodziną.
Czwartek 02.08.2018 r. – Pierwszy Czwartek
17:00 1. O powołania Kapłańskie i Zakonne.
2. O Boże błogosławieństwo, Macierzyńską opiekę MB Czarneckiej dla Zofii Jedynak w 80 rocznice Urodzin.
Piątek 03.08.2018 r. – Pierwszy Piątek
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Koleżanek i Kolegów z PGE – dustrybucja oddział Skarżysko Kamienna.
2. † Teodora Ciura 30 dzień po śmierci.
Sobota 04.08.2018 r. – Pierwsza Sobota
12:00 Dzień Chorych – Msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Adama Odzimka.
14:00 Chrzest.
17:00 1. †† Władysława, Stefan Brzezińscy; Barbara, Alfons Pięt; Jan Stępień.
2. † Łukasz Skrzypczyk – int. Od uczestników pogrzebu.
17:30 Nabożeństwo Pierwszosobotnie.
Niedziela 05.08.2018 r.
08:30 1. †† Kazimierz, Leokadia, Józef, Jerzy, Henryk, Jolanta, Marcin, Gabriela, Edward Góreccy; Katarzyna i zmarli z Rodziny Brzezińskich.
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy; Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Zofia, Władysław Stąpór, zmarli z Rodziny Nitkowskich i Stąporów.
17:00 1. †† Zygmunt, Władysław, Aleksandra Mączyńscy.
2. † Piotr Śpiewanek – intencja od Sąsiadów, Kolegów i Znajomych z Furmanowa.
20.15 1. † Michał, Helena i Tadeusz Krawczyńscy.
2. O Boże błogosławieństwo, Macierzyńską opiekę MB Czarneckiej dla Jolanty i Justyny z okazji Urodzin.

Intencje Mszy Świętych 23.07 – 29.07.2018 r.

Poniedziałek 23.07.2018 r.
17:00 1. † Wiesława Dajczer – 1. rocznica śmierci.
2. † Henryk Plewa – 30. dzień po śmierci.
Wtorek 24.07.2018 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Emilki w 1. rocznicę urodzin oraz dla całej rodziny.
2. †† Leokadia, Władysław Sroka, Zofia, Józef, Seweryn Zarzyccy.
Środa 25.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Teresa Dąbrowska – 1. rocznica śmierci.
Czwartek 26.07.2018 r.
17:00 1. †† Julia, Stefan, Stanisław Kicińscy.
2. † Henryk Milner – 1. rocznica śmierci.
Piątek 27.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Radnych Rady Miejskiej w Stąporkowie.
2. † Roman Salata – 30 dzień po śmierci.
Sobota 28.07.2018 r.
17:00 1. †† Czesława, Henryk Kusiak.
2. † Kobędza Bąk Grażyna – 4. rocznica śmierci.
Niedziela 29.07.2018 r.
08:30 1. †† Mirosław Brzeziński, Józef, Bernarda, Monika, Wacław Śpiewanek, zmarli z rodziny; Marek Krakowiak, Zbigniew Brzeziński.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Moniki i Mariana Wyderskich w 30. rocznicę ślubu i ich synów.
11:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B. Wychowawczyni dla Tadeusza w 65. rocznicę urodzin.
2. †† Jan, Stanisława, Anna, Antoni Żak.
17:00 1. †† Marianna, Mieczysław, Henryk Lengier, Helena Ciura, Stefan Król.
2. † Józefa Krawczyńska – 14. rocznica śmierci.
20.15 1. Za Parafian.

Intencje Mszy Świętych 16.07 – 22.07.2018 r.

Poniedziałek 16.07.2018 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B.Wychowawczyni dla Edyty i Zbigniewa w 25. rocz. ślubu.
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla rodziny.
Wtorek 17.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od PGE – koleżanek i kolegów Dystrybucji – Oddział Skarżysko – Kamienna.
2. † Adam Szmit – int. od od kolegów z Małachowa.
Środa 18.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Teresa, Marian, Marcel Fitas; Maria, Józef, Staś Kusiak, Marianna, Jan Fitas.
Czwartek 19.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od koleżanek Anety z Krakowa.
Piątek 20.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Artura Fornala z żoną.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Wychowawczyni z prośbą o nawrócenie męża.
Sobota 21.07.2018 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna o zdrowie i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Anny w 30. rocznicę urodzin.
2. †† Włodzimierz, Leokadia, Lucyna Kloczkowscy; Łukasz, Eufrozyna, zmarli z rodzin Mazurków i Kloczkowskich.
18.00 Ślub: Magdalena Romanowska i Wiktor Sikora.
Niedziela 22.07.2018 r.
08:30 1. †† Marianna, Feliks Krzemińscy.
2. †† Bogdan Widuliński; Genowefa, Bronisław, Józefa, Józef Owczarczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Wacław, Józefa, Władysław Srokowie.
17:00 1. †† Czesław, Stanisław, Eleonora Kosik; Bronisław, Bronisława, Seweryn Jedynak; Zofia, Edward Kustra, zm. z rodziny, Zofia Piwowarczyk.
20.15 1. †† Jadwiga, Bronisława, Franciszek Jarosz.
2. †† Stefania, Roman, Zygmunt, Aniela.

Intencje Mszy Świętych 9.07 – 15.07.2018

Poniedziałek 9.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola Kubusiowa Dolina.
Wtorek 10.07.2018 r.
17:00 1. † Wiesław, Sylwester Kloczkowscy.
2. † Bogusław Kloczkowski – int. od Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stąporkowie.
Środa 11.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Sylwester Jedynak – int. od Pana Młodawskiego z Zakładu Pogrzebowego Eden.
Czwartek 12.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od rodziny Grabarczyków, Kowali i Młodawskich.
Piątek 13.07.2018 r.
17:00 1. †† Marianna, Wincenty Garbacz, Stefania Krawczyk, Jerzy Domeracki.
2. † Adam Szmit – int. od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo fatimskie
Sobota 14.07.2018 r.
17:00 1. †† Helena, Józef, Zofia, Feliks Kusztal; Anna Milner.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychwawczyni na dalsze lata życia dla Agnieszki i Bogusława z okazji 50. rocznicy ślubu.
Niedziela 15.07.2018 r.
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas; Henryk, Maciej Orman.
2. †† Franciszka, Walerian, Jan, Ewa, Bonifacy, Helena Polewani; Antoni, Franciszka Ciaś.
11:00 1. Za Parfian.
2. †† Henryk Szczepanik, Genowefa Polewana.
17:00 1. †† Genowefa, Jan, Gustaw, Zofia Szmit; Jan, Janina, Stefan Kusiak.
2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Aleksandry Stąporek w 85. rocznicę urodzin.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni w dorosłym życiu dla Przemysława Defratyki z okazji 18. rocznicy urodzin.

Intencje Mszy Świętych 2.07 – 8.07.2018

Poniedziałek 2.07.2018 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Jadwiga Młodawska – 4. rocznica śmierci.
Wtorek 3.07.2018 r.
17:00 1. † Janina Niebudek.
2. † Zofia Sroka.
Środa 4.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Igi Stępień z okazji 18. urodzin.
Czwartek 5.07.2018 r.
17:00 1. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. † Wojciech Nowak – 30. dzień po śmierci.
Piątek 6.07.2018 r. Pierwszy Piątek Miesiąca
17:00 1. †† Ryszard, Anna, Jerzy Zapała; zmarli z rodzin Śliwaków i Zapałów.
2. † Emilia Cygan – int. od sąsiadów.
Sobota 7.07.2018 r. Pierwsza Sobota Miesiąca
16.00 Ślub: Sławomir i Paulina
17:00 1. †† Tomasz, Zdzisław, Edward Sidor; Stanisław Zynkowski i Sabina Dąbrowska.
17.30 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
Niedziela 8.07.2018 r.
08:30 1. †† Zygmunt Kusiak – 2. rocznica śmierci, Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk, Maria, Józef Fitas.
2. †† Jan Michalski, Józefa, Marianna, Władysław Kowalczyk.
11:00 1. Za Parfian.
2. † Danuta, Czesław Krzywoźnia.
17:00 1. † Emilia Cygan – int. Od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników, Emerytów Zespołu Szkół Specjalnych.
2. †† Julianna, Jan Kalinowscy.
20.15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic, zmarli z rodziny.
2. †† Zofia i Jan Teper.

Intencje Mszy Świętych 25.06 – 01.07. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 25.06.2018 r.

1. † Jan Nowak.

2. † Wojciech Nowak- od P. Młodawskiego z zakł. Pogrzebowego Eden.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 26.06.2018 r.        

1. †† Franciszek i Stanisława.

2. † Emilia Cygan – od Rodziny Nowaków.

 

 

17.00

 

Środa 27.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. † Sylwester Jedynak – w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 28.06.2018 r.

1. O Boże błog., łaskę pracy i opiekę M.B. Czarneckiej dla Łukasza.

2. † Ryszard Słoka – w 30 dzień po śmierci.

 

 

17.00

 

 

 

Piątek 29.06.2018 r. Uroczystość Świętych Piotra i Pawła.

1. †† Maria, Celina, Stefan, Marian Grot i Julia Ciaś.

2. O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę M.B. Czarneckiej dla Kamila i Justyny Diwine oraz dla chrześniaków.

 

 

17.00

 

 

18.00

 

Sobota 30.06.2018 r.

1. †† Jerzy Wojciech Ciaś w 1 rocz. śmierci i Józef.

2. †† Leokadia, Stanisław Dymińscy.

  

   Ślub.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

20.15

Niedziela 01.07.2018 r.

1. †† Pelagia, Zenon, Jerzy Kowalczyk; Helena i Kazimierz Kos.

2. † Halina Pera.

 

1. Za Parafian.

2. † Ryszard Polak.

 

1. † Marian Stradomski.

2. †† Leszek Dziubiński oraz zmarłych z Rodziny Kusiaków i Dziubińskich.

 

1. †† Janina i Bronisław Sroka oraz Maria i Stanisław Rutkowscy.

Intencje Mszy Świętych 18.06 – 24.06. 2018 r.

 

17.00

 

 

 

Poniedziałek 18.06.2018 r.

1. † Irena Jedynak – od pracowników firmy Polstan.

2. †† Longina Chrzan, Alicja Dziura, Monika Marasek, Bronisław Chrzan,

Julian Marasek, Andrzej Dziura.

 

 

17.00

 

 

 

Wtorek 19.06.2018 r.     

1. †† Polak Czesław, Marianna, Franciszek, Zofia, Stanisław Bator.

2. O Boże błog. opiekę M. B. Czarneckiej dla dzieci, wnuków, chrześniaków, dla ks. Marka dla całej Rodziny Wieczorkowskich i Nowakowskich.

 

 

17.00

 

Środa 20.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. † Zofia Sroka – od Urzędu Miejskiego w Stąporkowie.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 21.06.2018 r.

1. † Janina Niebudek.

2. † Wojciech Nowak – od Koleżanek i Kolegów żony Doroty.

 

 

17.00

 

 

 

Piątek 22.06.2018 r.

1. †† Stanisława, Józef Ciaś, Natalia, Seweryn Kusztal; zmarłych z Rodzin Możdżonków i Hućko.

2. O Boże błog. opiekę M.B. Czarneckiej i o pomyślne zakończenie budowy domu.

 

17.00

 

 

Sobota 23.06.2018 r.

1. † Robert Salata w 4 rocz. śmierci.

2. †† Zofia, Bronisław, Marianna, Jan Kusiak.

 

 

8:30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

Niedziela 24.06.2018 r.

1. Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę M.B. Wychowawczyni na kolejne lata małżeństwa Anny i Mieczysława w 40 rocz. ślubu.

2. †† Janina i Gustaw Rupniewscy.

 

1. Za Parafian.

2. † Jan Szmit.

 

1. † Tadeusz Borowiec.

2. †† Jadwiga, Władysław, Krzysztof, Stanisław, Łukasz Czerwonka.

Intencje Mszy Świętych 11.06 -17.06. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 11.06.2018 r.

1. †† Józefa, Stanisław i Grzegorz Dryl.

2. O zdrowie, błog. Boże i łaskę wiary dla Barbary, Jerzego i ich rodziny.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 12.06.2018 r.        

1. †† Edward, Mariusz Młynarczyk; Stefania, Antoni Szczepanik; Anna, Paweł Wąsowscy oraz Leokadia Nowak.

2. † Zofia Sroka – int. od uczestników Pogrzebu.

 

 

17.00

 

17.30

Środa 13.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. †† Lech Biliński oraz zmarłych z Rodziny Fitasów.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE.

 

 

17.00

 

 

 

Czwartek 14.06.2018 r.

1. †† Genowefa, Hieronim, Józef, Janina, Eugeniusz, Leokadia, Józefa i

Władysław Werens.

2. † Zofia Sroka – od zakładu Pogrzebowego Eden.

 

 

17.00

 

 

Piątek 15.06.2018 r.

1. †† Wanda, Jan Sztandera oraz zmarłych z Rodziny.

2. † Wojciech Nowak – od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 w Stąporkowie.

 

 

16.00

17.00

 

18.00

          

Sobota 16.06.2018 r.

Ślub.

1. † Anna Wyderska w 1 rocz. śmierci.

2. †† Joanna, Jerzy Dawidowicz, Mirosława, Tadeusz Pawliny, Aniela Władysław, Antoni, Brzezińscy.

Ślub.

 

 

8.30

 

 

11.00

 

 

 

 

17.00

Niedziela 17.06.2018 r.

1. †† Piotr, Mirosław Gonciarz; Antoni, Krystyna Kowalczyk, Henryk Milner.

2. †† Kowalczyków i Bąnczyków.

 

1. Za Parafian.

2. †† Edmund Gontek w 35 rocz. śmierci; Grażyna, Przemysław Nowak;

Sebastian Krupa oraz zmarłych z Rodziny Dzwonników.

CHRZEST – ALEX.

 

1. † Tomasz Krakowiak w 20 rocz. śmierci.

2. †† Janina i Mieczysław Basiak.

 

 

 

Intencje Mszy Świętych 04.06 -10.06. 2018 r.

 

17.00

 

 

Poniedziałek 04.06.2018 r.

1. Wypominki roczne.

2. † Waldemar Grot – od uczestników pogrzebu.

 

 

17.00

 

 

Wtorek 05.06.2018 r.        

1. † Jan Niewęglowski w 8 rocz. śmierci.

2. Dziękczynna za Rodzinę Werensów z prośbą o błog. Boże i dalszą opiekę M. B. Czarneckiej.

 

17.00

 

Środa 06.06.2018 r.

1. Nowenna do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.

2. Dziękczynno błagalna z okazji 80 rocznicy urodzin Janiny.

 

 

17.00

 

 

Czwartek 07.06.2018 r. I Czwartek.

1. O powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dziękczynno błagalna z prośbą o błog. Boże i opiekę M.B. Czarneckiej dla Marzeny w 50 rocz. urodzin oraz dla męża i córki.

 

 

17.00

 

Piątek 08.06.2018 r.

1. † Wojciech Nowak – int. od koleżanek i kolegów z PGE dystrybucja oddział Skarżysko.

 

 

12.00

15.00

17.00

18.00

 

Sobota 09.06.2018 r.

Msza Święta z Biskupem Adamem – Dzień Dziecka.

Ślub.

Ślub.

Ślub.

 

 

 8.30

 

 

 

11.00

 

 

17.00

 

 

Niedziela 10.06.2018 r.

1. †† Maria i Józef Kusiak.

2. †† Antoni Szczepanik 9 rocz. śmierci; Stanisław Bryk.

 

 

1.  Za Parafian.

2. †† Stanisława i Tadeusz Żurawscy.

 

1. †† Andrzej Sroka, Alina, Eugeniusz, Genowefa Sroka, Marianna i Władysław Garbacz.

2. †† Regina, Władysław Fitas, Władysław Ferenc, Stanisława Fitas.