Ogłoszenia duszpasterskie 2 Niedziela Wielkiego Postu 17.03.2019 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30 oraz w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00.
  4. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  5. We wtorek 19 marca przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  6. Wszystkim naszym Parafianom, Gościom i sympatykom naszego Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.