SPOTKANIE DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

W sobotę, 10 czerwca 2017, jak co roku, odbyło się spotkanie integracyjne dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. To już 14 raz mogliśmy się spotkać na takiej uroczystości, zorganizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych przy ŚCR w Czarnieckiej Górze, Kustosza Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej oraz Nadleśnictwo Stąporków. Należy dodać, że po raz 8 w spotkaniu wziął udział ks. bp Adam Odzimek, celebrując Mszę Świętą. W bardzo ciepłych słowach zwracał się w swojej homilii do wszystkich zgromadzonych, mówiąc o miłości i wartości człowieczeństwa. Na zakończenie Mszy świętej wychowawcy, opiekunowie i dzieci serdecznie podziękowały wszystkim księżom wręczając kwiaty i upominki.

Po Mszy świętej wszyscy zebrali się przy ognisku, aby dalej świętować i cieszyć sobą. Był to czas wspólnej zabawy, integracji i przebywania ze sobą.

===> Zdjęcia