Ogłoszenia duszpasterskie, 4 Niedziela Zwykła, 3.02.2019 r.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy św. jest adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją na Mszy św. o godz. 17.00 pobłogosławimy chleb św. Agaty.
  4. Za tydzień będzie można złożyć ofiary do puszek na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. za każdą ofiarę już dziś składamy serdeczne podziękowania. Bóg zapłać.
  • 5.II. – św. Agata, dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi,
  • 6.II. – św. Paweł Miki i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.
  1. Wszystkim naszym parafianom, sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.