OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 Niedziela Wielkanocna 5.05.2019 r.

  1. 0Po Mszy św. o godz. 8.30 jest zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po 11.00 nabożeństwo eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.
  2. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Świętego.
  3. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć do puszek ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Już dzisiaj za każdą ofiarę bardzo dziękujemy.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w Sanktuarium o godz. 16.30, wyjątkiem będzie środa z racji Nowenny. Litanię w tym dniu będziemy śpiewać w czasie Komunii św. na Mszy. W Wąsoszy nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.
  5. W środę przypada uroczystość patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika. Będziemy modlić się za naszą Ojczyznę. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Jest to także dzień imienin ks. Stanisława. W intencji Solenizanta będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 17.00.
  6. W tym tygodniu patronują nam:
  • 6.V. – św. Filip i św. Jakub, Apostołowie;
  • 8.V. – św. Stanisław, biskup krakowski, męczennik, główny patron Polski, przez św. Jana Pawła II nazwany „patronem chrześcijańskiego ładu moralnego”.
  1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.