Archiwum: lipiec 2018

Intencje Mszy Świętych 30.07 – 05.08.2018 r.

  Poniedziałek 30.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Koleżanek i Kolegów z PGE Końskie.
2. †† Longina i Bronisław Chrzan, Monika, Julian Marasek, Alicja i Andrzej Dziura.
Wtorek 31.07.2018 r.
17:00 1. †† Marian, Krystyna, Jan, Renata, Jolanta Dzwonnik, zmarłych z Rodziny Kowalskich i Dzwonników.
2. † Teodora Ciura od Rodzin Wyderskich i Żaków.
Środa 01.08.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Emilia Cygan – intencja od Siostry z Rodziną.
Czwartek 02.08.2018 r. – Pierwszy Czwartek
17:00 1. O powołania Kapłańskie i Zakonne.
2. O Boże błogosławieństwo, Macierzyńską opiekę MB Czarneckiej dla Zofii Jedynak w 80 rocznice Urodzin.
Piątek 03.08.2018 r. – Pierwszy Piątek
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Koleżanek i Kolegów z PGE – dustrybucja oddział Skarżysko Kamienna.
2. † Teodora Ciura 30 dzień po śmierci.
Sobota 04.08.2018 r. – Pierwsza Sobota
12:00 Dzień Chorych – Msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. Biskupa Adama Odzimka.
14:00 Chrzest.
17:00 1. †† Władysława, Stefan Brzezińscy; Barbara, Alfons Pięt; Jan Stępień.
2. † Łukasz Skrzypczyk – int. Od uczestników pogrzebu.
17:30 Nabożeństwo Pierwszosobotnie.
Niedziela 05.08.2018 r.
08:30 1. †† Kazimierz, Leokadia, Józef, Jerzy, Henryk, Jolanta, Marcin, Gabriela, Edward Góreccy; Katarzyna i zmarli z Rodziny Brzezińskich.
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy; Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian
2. †† Zofia, Władysław Stąpór, zmarli z Rodziny Nitkowskich i Stąporów.
17:00 1. †† Zygmunt, Władysław, Aleksandra Mączyńscy.
2. † Piotr Śpiewanek – intencja od Sąsiadów, Kolegów i Znajomych z Furmanowa.
20.15 1. † Michał, Helena i Tadeusz Krawczyńscy.
2. O Boże błogosławieństwo, Macierzyńską opiekę MB Czarneckiej dla Jolanty i Justyny z okazji Urodzin.

Intencje Mszy Świętych 23.07 – 29.07.2018 r.

Poniedziałek 23.07.2018 r.
17:00 1. † Wiesława Dajczer – 1. rocznica śmierci.
2. † Henryk Plewa – 30. dzień po śmierci.
Wtorek 24.07.2018 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Wychowawczyni dla Emilki w 1. rocznicę urodzin oraz dla całej rodziny.
2. †† Leokadia, Władysław Sroka, Zofia, Józef, Seweryn Zarzyccy.
Środa 25.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Teresa Dąbrowska – 1. rocznica śmierci.
Czwartek 26.07.2018 r.
17:00 1. †† Julia, Stefan, Stanisław Kicińscy.
2. † Henryk Milner – 1. rocznica śmierci.
Piątek 27.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Radnych Rady Miejskiej w Stąporkowie.
2. † Roman Salata – 30 dzień po śmierci.
Sobota 28.07.2018 r.
17:00 1. †† Czesława, Henryk Kusiak.
2. † Kobędza Bąk Grażyna – 4. rocznica śmierci.
Niedziela 29.07.2018 r.
08:30 1. †† Mirosław Brzeziński, Józef, Bernarda, Monika, Wacław Śpiewanek, zmarli z rodziny; Marek Krakowiak, Zbigniew Brzeziński.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Moniki i Mariana Wyderskich w 30. rocznicę ślubu i ich synów.
11:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B. Wychowawczyni dla Tadeusza w 65. rocznicę urodzin.
2. †† Jan, Stanisława, Anna, Antoni Żak.
17:00 1. †† Marianna, Mieczysław, Henryk Lengier, Helena Ciura, Stefan Król.
2. † Józefa Krawczyńska – 14. rocznica śmierci.
20.15 1. Za Parafian.

Intencje Mszy Świętych 16.07 – 22.07.2018 r.

Poniedziałek 16.07.2018 r.
17:00 1. O Boże błogosławieństwo, macierzyńską opiekę M.B.Wychowawczyni dla Edyty i Zbigniewa w 25. rocz. ślubu.
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla rodziny.
Wtorek 17.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od PGE – koleżanek i kolegów Dystrybucji – Oddział Skarżysko – Kamienna.
2. † Adam Szmit – int. od od kolegów z Małachowa.
Środa 18.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Teresa, Marian, Marcel Fitas; Maria, Józef, Staś Kusiak, Marianna, Jan Fitas.
Czwartek 19.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od koleżanek Anety z Krakowa.
Piątek 20.07.2018 r.
17:00 1. † Wojciech Nowak – int. od Artura Fornala z żoną.
2. O Boże błogosławieństwo, opiekę M.B. Wychowawczyni z prośbą o nawrócenie męża.
Sobota 21.07.2018 r.
17:00 1. Dziękczynno – błagalna o zdrowie i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Anny w 30. rocznicę urodzin.
2. †† Włodzimierz, Leokadia, Lucyna Kloczkowscy; Łukasz, Eufrozyna, zmarli z rodzin Mazurków i Kloczkowskich.
18.00 Ślub: Magdalena Romanowska i Wiktor Sikora.
Niedziela 22.07.2018 r.
08:30 1. †† Marianna, Feliks Krzemińscy.
2. †† Bogdan Widuliński; Genowefa, Bronisław, Józefa, Józef Owczarczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Wacław, Józefa, Władysław Srokowie.
17:00 1. †† Czesław, Stanisław, Eleonora Kosik; Bronisław, Bronisława, Seweryn Jedynak; Zofia, Edward Kustra, zm. z rodziny, Zofia Piwowarczyk.
20.15 1. †† Jadwiga, Bronisława, Franciszek Jarosz.
2. †† Stefania, Roman, Zygmunt, Aniela.

Intencje Mszy Świętych 9.07 – 15.07.2018

Poniedziałek 9.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od Dyrekcji i Pracowników Przedszkola Kubusiowa Dolina.
Wtorek 10.07.2018 r.
17:00 1. † Wiesław, Sylwester Kloczkowscy.
2. † Bogusław Kloczkowski – int. od Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Stąporkowie.
Środa 11.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Sylwester Jedynak – int. od Pana Młodawskiego z Zakładu Pogrzebowego Eden.
Czwartek 12.07.2018 r.
17:00 1. † Zbigniew Brzeziński.
2. † Emilia Cygan – int. od rodziny Grabarczyków, Kowali i Młodawskich.
Piątek 13.07.2018 r.
17:00 1. †† Marianna, Wincenty Garbacz, Stefania Krawczyk, Jerzy Domeracki.
2. † Adam Szmit – int. od uczestników pogrzebu.
17.30 Nabożeństwo fatimskie
Sobota 14.07.2018 r.
17:00 1. †† Helena, Józef, Zofia, Feliks Kusztal; Anna Milner.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Wychwawczyni na dalsze lata życia dla Agnieszki i Bogusława z okazji 50. rocznicy ślubu.
Niedziela 15.07.2018 r.
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas; Henryk, Maciej Orman.
2. †† Franciszka, Walerian, Jan, Ewa, Bonifacy, Helena Polewani; Antoni, Franciszka Ciaś.
11:00 1. Za Parfian.
2. †† Henryk Szczepanik, Genowefa Polewana.
17:00 1. †† Genowefa, Jan, Gustaw, Zofia Szmit; Jan, Janina, Stefan Kusiak.
2. O Boże błogosławieństwo, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Aleksandry Stąporek w 85. rocznicę urodzin.
20.15 1. O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni w dorosłym życiu dla Przemysława Defratyki z okazji 18. rocznicy urodzin.

Pielgrzymka rodziców z dziećmi

W poniedziałek, 2 lipca odbył się odpust rodziców i dzieci oraz matek oczekujących narodzin z aktem zawierzenia Matce Bożej Wychowawczyni. Mszy świętej, rozpoczętej o godzinie 17:00 przewodniczył ks. Sławomir Grochalak SAC – proboszcz parafii.

Na zakończenie Mszy św. ksiądz udzielił błogosławieństwa dzieciom,  ich rodzinom oraz matkom oczekującym narodzin dzieci.

 

===> Zdjęcia

Intencje Mszy Świętych 2.07 – 8.07.2018

Poniedziałek 2.07.2018 r.
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Jadwiga Młodawska – 4. rocznica śmierci.
Wtorek 3.07.2018 r.
17:00 1. † Janina Niebudek.
2. † Zofia Sroka.
Środa 4.07.2018 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Wychowawczyni dla Igi Stępień z okazji 18. urodzin.
Czwartek 5.07.2018 r.
17:00 1. O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
2. † Wojciech Nowak – 30. dzień po śmierci.
Piątek 6.07.2018 r. Pierwszy Piątek Miesiąca
17:00 1. †† Ryszard, Anna, Jerzy Zapała; zmarli z rodzin Śliwaków i Zapałów.
2. † Emilia Cygan – int. od sąsiadów.
Sobota 7.07.2018 r. Pierwsza Sobota Miesiąca
16.00 Ślub: Sławomir i Paulina
17:00 1. †† Tomasz, Zdzisław, Edward Sidor; Stanisław Zynkowski i Sabina Dąbrowska.
17.30 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.
Niedziela 8.07.2018 r.
08:30 1. †† Zygmunt Kusiak – 2. rocznica śmierci, Stanisława, Wincenty, Zenon Kowalczyk, Maria, Józef Fitas.
2. †† Jan Michalski, Józefa, Marianna, Władysław Kowalczyk.
11:00 1. Za Parfian.
2. † Danuta, Czesław Krzywoźnia.
17:00 1. † Emilia Cygan – int. Od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników, Emerytów Zespołu Szkół Specjalnych.
2. †† Julianna, Jan Kalinowscy.
20.15 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic, zmarli z rodziny.
2. †† Zofia i Jan Teper.