Z ŻYCIA PARAFII: 19 maja 2019

Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkanocna 19.05.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. Za tydzień w niedzielę, 26 maja kazania w naszej parafii będzie głosił ks. Piotr Pieczatowski – pallotyn. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na doposażenie kościoła nowo powstałej parafii na Mazowszanach w Radomiu.
  3. W tym tygodniu patronuje nam:
  • 24.V – Najświętsza Maryja Panna, Wspomożycielka Wiernych.
  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w Sanktuarium o godz. 16.30, z wyjątkiem środy, w Wąsoszy o godz. 18.00.
  2. Za tydzień w niedzielę będziemy przeżywać Dzień Matki. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w tym dniu za wszystkie Mamy. Żyjącym chcemy wypraszać obfitość Bożych łask i Boże błogosławieństwo, a zmarłym radość życia wiecznego.
  3. Naszym Parafianom i Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy obfitego Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.