Z ŻYCIA PARAFII: 3 listopada 2019

Ogłoszenia duszpasterskie, 31 Niedziela Zwykła, 3.11.2019 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, po Mszy św. o godz. 11.00 będzie nabożeństwo eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę bardzo dziękuję. Bóg zapłać.
  3. Za tydzień na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają książeczki.
  4. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.
  5. Przez cały listopad o godz. 16.30 w Sanktuarium odmawiamy różaniec za zmarłych poleconych nam w wypominkach. W środę różaniec po Mszy świętej o godz. 17.00. W ich intencji sprawowana jest przez cały miesiąc Msza św. o godz. 17.00. W Wąsoszy Msza św. z wypominkami w piątki o godz. 15.30.
  6. W tym tygodniu patronuje nam:
  • 4. XI. – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup Mediolanu, uczestnik Soboru Trydenckiego, patron katechistów i katechumenów,
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej Parafii życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.