Z ŻYCIA PARAFII: 14 marca 2020

Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Wielkiego Postu, 15.03.2020 r.

1. Ze zrozumiałych przyczyn odwołujemy dzisiaj Mszę św. o godz. 15.00 dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  2. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu i w dzień powszedni po każdej Mszy św. będziemy śpiewali suplikacje prosząc o Boże Miłosierdzie dla świata i oddalenie epidemii koronawirusa.
  3. W czwartek, 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła i rodzin chrześcijańskich. Tego dnia będziemy modlić się za mężów i ojców z naszej wspólnoty parafialnej i o godne wypełnianie przez nich swojego powołania. Święty Józef jest też patronem dobrej śmierci. Według tradycji odszedł z tego świata w ramionach samego Pana Jezusa. Jego wstawiennictwu będziemy polecać także wszystkich konających. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  4. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  5. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 11.00. Po nabożeństwie Gorzkich Żali Msza św. jest już bez kazania.
  6. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.