Z ŻYCIA PARAFII: 5 września 2020

Ogłoszenia duszpasterskie, 23 Niedziela Zwykła, 6.09.2020 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, po kolejnych nabożeństwo eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.
  2. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych polecając ich Bożemu miłosierdziu.
  3. Za tydzień będzie można złożyć po Mszach św. ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę już dzisiaj składamy podziękowanie. Bóg zapłać.
  4. W sobotę, 12 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  5. W niedzielę, 13 września zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono Mszą św. o godz. 17.00, po Mszy św. będzie procesja różańcowa wokół Sanktuarium.
  6. W najbliższą sobotę zapraszamy narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa na Dzień Skupienia, który rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym.
  7. We wtorek, 8 września będziemy obchodzić Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny znane jako święto Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  8. W najbliższą niedzielę, 13 września zapraszamy na pierwszą Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców w Domu Rekolekcyjnym.
  9. Próby dla dzieci mających przystąpić do I Komunii świętej 20 września rozpoczną się po przyszłej niedzieli, po 13 września.
  10. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni.Szczęść Boże.