Z ŻYCIA PARAFII: 23 stycznia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Zwykła, 24.01.2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela jest „Dniem solidarności z Chorwacją”. Podczas każdej Mszy Świętej modlimy się za poszkodowanych, po Mszach św. zbieramy ofiary na ten cel. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Bardzo dziękujemy za obecność naszych Parafian na Mszach św. kolędowych. Bardzo dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone po Mszach świętych i te przekazywane za pośrednictwem naszego konta bankowego podanego na stronie Sanktuarium. Ofiary będą przeznaczone na cele parafialne. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj, w III Niedzielę Zwykłą z woli Ojca Św. Franciszka po raz drugi w Kościele powszechnym przeżywamy „Niedzielę Słowa Bożego”. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego zwłaszcza Ewangelii według św. Marka, indywidualnej lub w gronie rodzinnym.

– w poniedziałek, 25 stycznia – św. Paweł, apostoł, świętujemy jego nawrócenie;

– we wtorek, 26 stycznia – święci biskupi Tymoteusz i Tytus, najbliżsi współpracownicy św. Pawła Apostoła;

– w czwartek, 28 stycznia – św. Tomasz z Akwinu, prezbiter i doktor Kościoła, jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów w dziejach kultury europejskiej.

1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.