Z ŻYCIA PARAFII: 20 lutego 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 1 Niedziela Wielkiego Postu, 21.02.2021 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00.
  4. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  5. Wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczną się od 5 Niedzieli Wielkiego Postu, 21 marca i potrwają do środy. Poprowadzi je ks. Jędrzej Orłowski SAC. Otoczmy rekolekcjonistę modlitwą i zaplanujmy sobie czas, prace i obowiązki w taki sposób, abyśmy mogli przygotować się do głębokiego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Program rekolekcji podamy w późniejszym terminie.
  6. Zapraszamy narzeczonych i osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa na Dzień Supienia w sobotę, 27 lutego o godz. 10.00 do Domu Rekolekcyjnego.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.