Z ŻYCIA PARAFII: 6 marca 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Wielkiego Postu, 7.03.2021 r.

1. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00.
  3. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  5. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem pamięci o następcy św. Piotra.
  6. Za tydzień ma Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Zapraszamy do kaplicy Domu Rekolekcyjnego. Dzieci otrzymają medaliki.
  7. W przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiary po Mszach św. na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Już dziś za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  8. Jutro, 8 marca będziemy naszą szczególną modlitwą otaczać wszystkie kobiety, aby zawsze wpatrywały się w najpiękniejszą z kobiet – Maryję i z Niej czerpały wzór życia i świętości.
  9. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.