Z ŻYCIA PARAFII: 15 maja 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, Wniebowstąpienie Pańskie, 16.05.2021 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus wstępuje do chwały Ojca, aby powrócić na końcu czasów.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. To także dzień odpustu parafialnego. Zapraszamy na Mszę św. odpustową o godz. 11.00. Po Mszy św. będzie procesja z Najświętszym Sakramentem wokół Sanktuarium.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania przez posługę ks. Biskupa Henryka Tomasika.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do Sanktuarium o godz. 16.30, w środy litanię loretańską śpiewamy podczas Komunii św. na Mszy. W Wąsoszy codziennie o godz. 18.00.
  5. Naszym Parafianom i Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.