Z ŻYCIA PARAFII: 21 sierpnia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 21 Niedziela Zwykła, 22.08.2021 r.

1. Przed nami 22. rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Wychowawczyni. Zapraszamy 4 września na Mszę św. o godz. 12.00, której będzie przewodniczył J.E. ks. bp. Ordynariusz Marek Solarczyk.
  2. W czwartek, 26 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Zapraszamy do Sanktuarium na Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. W Wąsoszy Msza św. odpustowa połączona z dożynkami o godz. 18.00. Prosimy mieszkańców Wąsoszy i Małachowa o przygotowanie wieńców dożynkowych.
  3. W Duraczowie Msza św. w tym dniu o godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę po raz ostatni będziemy odprawiać dodatkową Mszę św. w czasie wakacji o godz. 20.15.
  5. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego RTV i AGD. Zbiórka będzie miała miejsce do 25 sierpnia do godz. 15.00 na parkingu przed Sanktuarium. Przychód z akcji przeznaczony jest na wsparcie Polskich Misjonarzy. Przy wyjściu z Sanktuarium wyłożone są ulotki z wyszczególnionym sprzętem, który możemy oddać i plakat z informacją o zbiórce.
  • we wtorek, 24 sierpnia – św. Bartłomiej, apostoł;
  • w piątek, 27 sierpnia – św. Monika, matka św. Augustyna, wzór matki modlącej się o nawrócenie syna;
  • w sobotę, 28 sierpnia – św. Augustyn, biskup i doktor Kościoła.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.