Z ŻYCIA PARAFII: 11 września 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 24 Niedziela Zwykła, 12.09.2021 r.

1. Jutro zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00, po Mszy św. będzie procesja różańcowa wokół Sanktuarium.
  2. Po Mszach św. można złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę składamy podziękowanie. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci klas III przygotowujące się w tym roku szkolnym do I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie do Domu Rekolekcyjnego.
  4. Za tydzień zapraszamy młodzież klas VIII na Mszę św. o godz. 15.00, która w tym roku szkolnym przystąpi do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy także rodziców młodzieży, aby towarzyszyła młodzieży w przygotowaniach do tego sakramentu.
  5. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce XI Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o dzieciach, młodzieży i polskich rodzinach.
  6. We wtorek będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  7. Zapraszamy na kolejną sesję Szkoły Maryi. Rozpocznie się ona w piątek Mszą św. o godz. 17.00, zakończy w niedzielę o godz. 15.00. Rekolekcje odbywają się w Domu Rekolekcyjnym.
  • w poniedziałek – św. Jan Chryzostom, biskup i doktor Kościoła;
  • w środę – Najświętsza Maryja Panna Bolesna;
  • w czwartek – święci męczennicy Korneliusz, papież, i Cyprian, biskup, gorliwi duszpasterze i obrońcy wiary;
  • w sobotę – św. Stanisław Kostka, zakonnik, patron Polski, dzieci i młodzieży.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.