Z ŻYCIA PARAFII: 18 września 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, 25 Niedziela Zwykła, 19.09.2021 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy także rodziców młodzieży, aby towarzyszyła młodzieży w tych przygotowaniach.
  2. W najbliższą sobotę, 25 września o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym rozpoczną się w naszej parafii katechezy dla narzeczonych w ramach bezpośredniego przygotowania do małżeństwa. Zapraszamy narzeczonych, którzy w najbliższym czasie planują zawarcie małżeństwa. Będą one składać się z 10 spotkań formacyjnych, zakończonych dniem skupienia w pierwszą sobotę Adwentu, 4 grudnia.
  • w poniedziałek – święci męczennicy Andrzej Kim Taegon, prezbiter, Paweł Chong Hasang i Towarzysze, pierwsi męczennicy koreańscy;
  • we wtorek – św. Mateusz, apostoł i ewangelista;
  • w czwartek – św. Pio z Pietrelciny, prezbiter, stygmatyk, mistyk, czciciel Eucharystii i Matki Bożej.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.