Z ŻYCIA PARAFII: 24 grudnia 2021

Ogłoszenia duszpasterskie, Boże Narodzenie, 25.12.2021 r.

1. Dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Niechaj radość z narodzenia Chrystusa trwa w naszych sercach jak najdłużej. Niech rozpromienia nasze serca w czasie rodzinnych spotkań i daje nam nadzieję na przyszłość.
  2. Jutro święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas i te rodziny, które obchodzą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Katolicki.
  3. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt. Dziękuję Panu Leszkowi i Piotrowi za obsadzenie choinek w Sanktuarium, starszym ministrantom i młodzieży za pomoc w dekoracji szopki, dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznych naszym Parafiankom z Koła Gospodyń z Czarnej i Czarnieckiej Góry, Koziej Woli, a także naszym Parafianom za udekorowanie pozostałych choinek. Dziękuję Pani Monice Laskowskiej z kwiaciarni w Stąporkowie za dekoracje świąteczne. Parafianom Wąsoszy i Duraczowa za posprzątanie kaplic i dekoracje świąteczne. Dziękuję Panu organiście, bratu Leszkowi i swoim współbraciom za posługę sakramentalną w ostatnich dniach. Dziękuję. Bóg zapłać.
  4. Na pełne nadziei święta Bożego Narodzenia życzymy naszym Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt radości i pokoju płynących z betlejemskiego żłóbka Bożej Dzieciny i opieki Maryi oraz miłych spotkań w gronie najbliższych. Szczęść Boże