Z ŻYCIA PARAFII: 6 maja 2022

Ogłoszenia duszpasterskie, 4 Niedziela Wielkanocna, 8.05.2022 r.

1. Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiary na remont ogrodzenia na cmentarzu. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do Sanktuarium o godz. 16.30, w środy Litanię Loretańską śpiewamy w czasie Komunii świętej podczas Mszy o godz. 17.00. W Wąsoszy codziennie o godz. 18.00.
  5. W piątek zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza św. i po Mszy św. różaniec fatimski wokół Sanktuarium. Nabożeństwa będą trwały do października każdego 13 dnia miesiąca. Tego dnia przypada także 39. rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II.

– poniedziałek – Święty Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski;

– sobota – Święty Maciej Apostoł, po śmierci Judasza wybrany drogą losowania do grona Dwunastu.

1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.