Z ŻYCIA PARAFII: 21 maja 2022

Ogłoszenia duszpasterskie, 6 Niedziela Wielkanocna, 22.05.2022 r.

1. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe w Sanktuarium o godz. 16.30, w środy Litanię Loretańską śpiewamy podczas Komunii św. na Mszy. W Wąsoszy codziennie o godz. 18.00.
  2. We wtorek, 24 maja, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  3. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00. Będziemy modlić się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.
  4. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przyjmą I Komunię świętą. Otoczmy dzieci i rodziców naszą modlitwą. Do piątku włącznie na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci będą przeżywać biały tydzień.
  5. W sobotę z racji ślubu Litanię Loretańską odśpiewamy podczas Komunii św. na Mszy o godz. 17.00.
  6. Na cmentarzu został postawiony stojak na znicze. Można na nim stawiać znicze, które ponownie mogą być wykorzystane przez innych. Prosimy stawiać nie zniszczone, w dobrym stanie, bez wkładów. Można je zabierać nieodpłatnie. Dziękuję panu Andrzejowi Jedynakowi za wykonanie projektu.
  7. W tym tygodniu patronuje nam:
  • czwartek – Święty Filip Nereusz, rzymski kapłan, wychowawca dzieci i młodzieży.
  1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.