Z ŻYCIA PARAFII: 6 stycznia 2023

Ogłoszenia duszpasterskie, Niedziela Chrztu Pańskiego, 8.01.2023 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. W tym dniu wspominamy nasz własny chrzest i modlimy się za naszych bliskich, rodziców i chrzestnych, którzy nas do chrztu przynieśli, także kapłanów, którzy nas ochrzcili. Po kazaniu odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne.
  2. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 do kaplicy Domu Rekolekcyjnego dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają medaliki.
  3. Za tydzień zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  4. W tym tygodniu plan kolędy jest następujący:

Poniedziałek:

• od godz. 9.15: Kozia Wola Mała: 2 księży od strony Czarnej w kierunku lasu (po stronie kapliczki).
  • od godz. 10.30: Kozia Wola Mała: 1 ksiądz od strony lasu w kierunku Czarnej.

Wtorek:

• od godz. 9.15: Kozia Wola Duża: 2 księży – 1 od strony Domu Opieki w kierunku lasu; 1 ksiądz od strony lasu w kierunku Domu Opieki (po stronie Domu Opieki – jedna strona);
  • od godz. 9.15: Małachów: 1 ksiądz.

Środa:

• od godz. 9.15: Kozia Wola Duża: 2 księży – 1 od strony Domu Opieki, 1 ksiądz od strony lasu w kierunku Domu Opieki (po stronie świetlicy – jedna strona).

Czwartek:

• od godz. 9.15: Kozia Wola – Przy szosie – 2 księży;
  • od godz. 9.15: Wąsosz Przymiarki – 1 ksiądz.

Piątek:

• od godz. 9.15: Grzybów Stary, Grzybów – ul. Konecka – 1 ksiądz;
  • od godz. 9.15: Grzybów – od strony szosy w kierunku lasu – 2 księży (po stronie delikatesów – jedna strona).

Sobota:

• od godz. 9.15: Grzybów – od strony szosy w kierunku lasu – 2 księży (po stronie kapliczki – jedna strona);
  • od godz. 9.15: Grzybów Nowy – Przy szosie – 1 ksiądz (po stronie prawej patrząc od Stąporkowa).
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.