PARAFIA: INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Intencje Mszy Świętych 30.11. – 06.12.2020 r.

Poniedziałek 30.11.2020 r. 
17:00 1.  Wypominki.
2. † Zbigniew Kowalczyk – int. od uczestników pogrzebu.
Wtorek 01.12.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynna w Bogu wiadomej intencji.
2.
Środa 02.12.2020 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Władysława Zbróg – int. od uczestników pogrzebu.
Czwartek 03.12.2020 r. 
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. †† Franciszek i Stanisława.
Piątek 04.12.2020 r. I Piątek.
17:00 1. † Zbigniew Kowalczyk – int. od Firmy Eden Andrzeja Młodawskiego.
2. † Zofia Warzyńska – int. od siostry Bożeny z rodziną.
Sobota 05.12.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Barbary Fitas z okazji urodzin.
2. †† Władysława i Władysław Zbróg – int. od wnuczka Damiana z Agatą.
Niedziela  06.12.2020 r. 
08:30 1. †† Jadwiga, Władysław, Stanisław, Krzysztof Czerwonkowie; Mariusz Młynarczyk.
2. † Stanisław Pietrzak.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Mieczysław i Janina Basiak.
17:00 1. † Józefa Krawczyńska – w 16 rocz. śmierci.
2. †† Stanisław Zawada – w 25 rocz. śmierci, Władysława i Jan Borowiec.

Intencje Mszy Świętych 23.11. – 29.11.2020 r.

Poniedziałek 23.11.2020 r. 
17:00 1.  Wypominki.
2.  † Tadeusz Krawczyński w 7 rocz. śmierci.
Wtorek 24.11.2020 r. 
17:00 1. Wypominki.
2. Dziękczynna w Bogu wiadomej intencji.
Środa 25.11.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Wypominki.
Czwartek 26.11.2020 r. 
17:00 1. Wypominki.
2. † Marianna Maciejczyk w 1 rocz. śmierci.
Piątek 27.11.2020 r. 
17:00 1. † Zdzisław Warzyński.
2. Wypominki.
Sobota 28.11.2020 r. 
17:00 1. † Józef Szmygiel w 4 rocz. śmierci.
2. Wypominki.
Niedziela  29.11.2020 r.  
08:30 1. †† Bogumił, Daniela, Tadeusz, Danuta.
2. †† Kazimierz Mufazałów; Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Wachowscy.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Wacław, Józefa, Władysław Sroka; Kazimiera, Stanisław, Wanda, Józef Jędrychowscy, Janina i Zygmunt.
17:00 1. Wypominki.
2. †† Stanisław, Stefania, Jan, Marianna, Jadwiga Krzysztofik.

Intencje Mszy Świętych 16.11. – 22.11.2020 r.

Poniedziałek 16.11.2020 r. 
17:00 1.  Wypominki.
2.
Wtorek 17.11.2020 r. 
17:00 1. Wypominki.
2. †† Ryszard Jedynak – w 35 rocz. śmierci; Irena Jedynak, Julia, Piotr i Jan Chrapek.
Środa 18.11.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Wypominki.
Czwartek 19.11.2020 r.
17:00 1. Wypominki.
2. † Marian Maciążek w 11 rocz. śmierci.
Piątek 20.11.2020 r. 
17:00 1. † Stefania Salata – int. od uczestników pogrzebu.
2. Wypominki.
Sobota 21.11.2020 r. 
17:00 1. †† Albert, Stanisław, Janina, Andrzej, Adam Sidor; Czesława, Zofia, Stanisława, Antoni Rozmus.
2. Wypominki.
Niedziela  22.11.2020 r.  
08:30 1. †† Halina, Kazimierz Kusztal, zmarli z rodzin Millerów, Chrapków, Wilków i Kusztali.
2. † Janusz Górecki.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Edward Młynarczyk – w 15 rocz. śmierci.
17:00 1. Wypominki.
2. † Stefan Pluta.

Intencje Mszy Świętych 09.11. – 15.11.2020 r.

Poniedziałek 09.11.2020 r. 
17:00 1.  † Stanisława Zdral – int. od członków Żywego Różańca z Czarnieckiej Góry.
2.  Wypominki.
Wtorek 10.11.2020 r.
17:00 1. Wypominki.
2.
Środa 11.11.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Wypominki.
Czwartek 12.11.2020 r. 
17:00 1. Wypominki.
2.
Piątek 13.11.2020 r. 
17:00 1. O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B.Czarneckiej, łaskę zdrowia dla Anny w 60 rocz. urodzin i jej rodziny.
2. Wypominki.
Sobota 14.11.2020 r. 
17:00 1. O Boże błog., opiekę M.B. Czarneckiej i łaskę zdrowia dla Anny w 60 rocz. urodzin.
2. Wypominki.
Niedziela  15.11.2020 r.  
08:30 1. †† Tomasz Fitas w 5 rocz. śmierci i Stefan Trudnos w 35 rocz. śmierci.
2. † Józef Walus.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Grzegorz Dajczer.
17:00 1. Wypominki.
2. †† Roman i Kazimiera Klusek.

Intencje Mszy Świętych 02.11. – 08.11.2020 r.

Poniedziałek 02.11.2020 r. Wspomnienie wszystkich zmarłych.
08:30 1. † Bogusława Czerwonka w 30 dzień po śmierci.
11:00 1.
17:00 1.  Wypominki Roczne.
2.  Wypominki.
Wtorek 03.11.2020 r.
17:00 1. Wypominki.
2. †† Albert i Zbigniew Wąsowscy.
Środa 04.11.2020 r. 
16:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Wypominki.
Czwartek 05.11.2020 r. 
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. Wypominki.
Piątek 06.11.2020 r. 
17:00 1. O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B.W. dla Kacpra w 18 rocz. urodzin.
2. Wypominki.
Sobota 07.11.2020 r. 
17:00 1. Wypominki.
2. †† Barbara i Tadeusz Juśkiewicz.
Niedziela  08.11.2020 r.  
08:30 1. † Agata Duma.
2. †† Piotr, Mirosław Gonciarz; Antoni, Krystyna Kowalczyk; Pelagia, Stanisław Ciaś.
11:00 1. Za Parafian.
2. † Halina Pera.
17:00 1. Wypominki.
2. †† Wiktor, Tadeusz Owczarczyk w 1 rocz. śmierci; Władysław, Franciszka Ziętek; Władysław, Genowefa Owczarczyk; Franciszka, Szczepan, Władysław, Józef Jaworowscy; Stanisława Jedynak.

Intencje Mszy Świętych 26.10. – 01.11.2020 r.

Poniedziałek 26.10.2020 r. 
17:00 1.  † Jolanta Matynia – od koleżanek i kolegów z zakładu Galant.
2.  O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.W. dla Damiana i Sebastiana Szpara.
Wtorek 27.10.2020 r. 
17:00 1. O błogosławieństwo Boże, opiekę M.B.W. dla dzieci z rodzin Łapińskich, Runowskich i Wójcików.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.W. dla Marianny Dębowskiej z okazji 80 rocz. urodzin.
Środa 28.10.2020 r. 
16:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę M.B.W., i łaskę wiary dla Małgorzaty.
Czwartek 29.10.2020 r. 
17:00 1. † Teresa Bakalarczyk – w 25 rocznicę śmierci.
2. † Emilia  Cygan.
Piątek 30.10.2020 r. 
17:00 1. W intencji Bogu wiadomej.
2.
Sobota 31.10.2020 r. 
17:00 1. †† Edward w 48 rocznicę śmierci, Irena, Marek, Mirosława, Franciszek, Marianna, Czesław, Lucyna, Marianna, Halina z Rodziny Jedynaków.
2. †† Marianna Fitas, Stefan Gwarek, Antonina i Ludwik Ciaś.
Niedziela  01.11.2020 r.  Uroczystość Wszystkich Świętych.
08:30 1. †† Helena, Elżbieta, Tadeusz, Antoni Zamachowscy; Alina, Eugeniusz, Andrzej, Genowefa Sroka.
2. †† Marianna i Wacław Kowalczyk.
11:00 1. Za Parafian.
2.
17:00 1.
2.

Intencje Mszy Świętych 19.10. – 25.10.2020 r.

Poniedziałek 19.10.2020 r. 
17:00 1.
2.
Wtorek 20.10.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, opiekę M.B.W., zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Heleny i jej rodziny.
2.
Środa 21.10.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O błog. Boże, opiekę M.B.W., św. Józefa dary Ducha Świętego, zdrowie dla Mileny Nowak i dziecka oraz całej rodziny i o szczęśliwe rozwiązanie.
Czwartek 22.10.2020 r. 
17:00 1.
2.
Piątek 23.10.2020 r. 
17:00 1. † Grzegorz Misiowiec.
2.
Sobota 24.10.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Igi i Jakuba w dniu urodzin, oraz Katarzyny i Tomasza z okazji rocznicy ślubu i dla Katarzyny.
2.  Dziękczynno – błagalna  z prośbą o  Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.W dla Anny i Marka Śliwińskich w 23 rocz.  małżeństwa oraz dla syna Bartłomieja.
Niedziela  25.10.2020 r. 
08:30 1. † Halina Pera.
2. †† Helena, Franciszek Młodawscy, Weronika, Józef Sorbian, Anna i Antoni Przychodnia.
11:00 1. Za Parafian.
2. O Boże błog., opiekę M.B.W. dla Agnieszki i Tadeusza w 20 rocz. ślubu.
17:00 1. †† Władysława i Józef Chałubińscy.
2. †† Marian Słoka w 2 rocz. śmierci, Józefa, Józef, Helena, Tadeusz Piorun; Heronim i Stanisława Słoka.

Intencje Mszy Świętych 12.10. – 18.10.2020 r.

Poniedziałek 12.10.2020 r. 
17:00 1. †† Józefa i Antoni Pilarscy.
2. O Boże błog., macierzyńską opiekę M.B. Czarneckiej dla Andrzeja i Grażyny Reszka w 45 rocz. ślubu.
Wtorek 13.10.2020 r. 
17:00 1.
2.
Środa 14.10.2020 r. 
16:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Krystyna i Stanisław Dziurdz; Krzysztof i Włodzimierz Kocełak.
Czwartek 15.10.2020 r. 
17:00 1. † Jolanta Matynia – od koleżanek i kolegów z zakładu Galant.
2.
Piątek 16.10.2020 r. 
17:00 1. †† Stanisława i Franciszek.
2.  O Boże błog. i zdrowie, wstawiennictwo i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Rodzin Sowińskich, Bednarczyków i Mosiołków.
Sobota 17.10.2020 r. 
17:00 1. †† Albert, Stanisław, Janina, Andrzej, Adam Sidor; Czesława, Zofia, Stanisława, Antoni Rozmus.
2.  Dziękczynno – błagalna w 15 rocz. powstania Stowarzyszenia Nowe Życie z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w jego rozwoju i opiekę M.B.W.
Niedziela  18.10.2020 r.
08:30 1. †† Wojciech Szydłowski w 5 rocz. śmierci i Marian Szydłowski.
2. †† Daniela, Ryszard, Łukasz Polewany; Stanisława i Władysław.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Stanisława i Antoni Szmidt.
17:00 1. †† Wanda i Jan Sztandera.
2.

Intencje Mszy Świętych 05.10. – 11.10.2020 r.

Poniedziałek 05.10.2020 r. 
17:00 1. Wypominki roczne.
2. † Waldemar Jedynak.
Wtorek 06.10.2020 r. 
17:00 1.
2.
Środa 07.10.2020 r. Matki Bożej Różańcowej.
16:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. W intencji Koła Żywego Różańca z Czarnej.
Czwartek 08.10.2020 r. 
17:00 1. † Jolanta Matynia – w 30 dzień po śmierci.
2. † Jolanta Matynia – int. od matki chrzestnej.
Piątek 09.10.2020 r. 
17:00 1. †† Józefa, Stanisław, Grzegorz Dryl.
2. †† Zofia, Władysław, Antoni Tomczyk.
Sobota 10.10.2020 r. 
17:00 1. † Lech Grot – int. od siostry Pelagi.
2.
Niedziela 11.10.2020 r. 
08:30 1. †† Marianna, Stefan Fitas oraz zmarłych z rodzin Trudnosów i Fitasów.
2. †† Tadeusz, Jadwiga, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog., opiekę M.B.W. dla Leszka Poniewierki w dniu 60 urodzin.
17:00 1. †† Janina, Stanisław, Aniela, Franciszek, Stefan Polewany; Helena i Aleksander Boryńscy.
2. † Ilona Łuczyńska.

Intencje Mszy Świętych 28.09. – 04.10.2020 r.

Poniedziałek 28.09.2020 r. 
17:00 1. †† Anna i Marian Bidulińscy.
2. O błog. Boże i opiekę M.B.W. dla Jakuba w 1 rocz. urodzin i Hanny w 3 rocz. urodzin.
Wtorek 29.09.2020 r.
17:00 1. †† Zofia, Józef, Janusz, Stefan Kurcbart.
2. † Emilia Cygan.
Środa 30.09.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O błog. Boże i opiekę M.B.W. dla Alicji i Wiesława Kowalczyk w 50 rocz. ślubu.
Czwartek 01.10.2020 r. 
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. O zdrowie błog. Boże i opiekę M.B.W. dla Piotra w 5 rocz. urodzin i Jana w 3 rocz. urodzin.
Piątek 02.10.2020 r.
17:00 1. †† Irena i Bonifacy Śliwak.
2. †† Bronisława i Edward Reszka; Zofia i Józef Zych.
Sobota 03.10.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynna za opiekę Niepokalanego Serca Maryi z prośbą, aby było jeszcze bardziej znane i kochane.
2. Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, opiekę M.B.W. i o potomstwo dla Joanny i Adriana.
Niedziela  04.10.2020 r. 
08:30 1. † Roman Duma.
2. †† Bronisława, Władysław, Mieczysław, Grzegorz Węgrzyn.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Krystyna Kołodziej w 1 rocz. śmierci oraz Bonifacy Słoka w 2 rocz. śmierci.
17:00 1. †† Agata, Edward, Leszek, Julia, Piotr, Władysław, Maria z rodziny Cichackich.
2. †† Józefa, Bolesław, Sławomir Kiełbus.

Intencje Mszy Świętych 21.09. – 27.09.2020 r.

Poniedziałek 21.09.2020 r. 
17:00 1. † Danuta Słoka – w 30 dzień po śmierci.
2. † Jolanta Matynia – od kuzyna Andrzeja Młodawskiego.
Wtorek 22.09.2020 r. 
17:00 1. † Bogusław Kloczkowski – od żony i synów z rodzinami.
2. † Mirosław Trudnos w 20 rocz. śmierci.
Środa 23.09.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Zygmunt Misiowiec, Władysława i Antoni Misiowiec.
Czwartek 24.09.2020 r. 
17:00 1. † Agnieszka Ornowska.
2. † Marianna Młynarczyk – od zakładu pogrzebowego Andrzeja Młodawskiego.
Piątek 25.09.2020 r. 
17:00 1. † Grzegorz Misiowiec.
2. † Zenon Młynarczyk – od uczestników pogrzebu.
Sobota 26.09.2020 r. 
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B. Czarneckiej w 25 rocz. istnienia Koła Żywego Różańca z Czarnieckiej Góry, a dla zmarłych o szczęście wieczne.
2. † Marian Chrapek w 1 rocz. smierci.
Niedziela  27.09.2020 r. 
08:30 1. † Leon Brzeziński.
2. †† Jarosław i Ryszard Kołodziej.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Joanna w 1 rocz. śmierci i Łukasz Skrzypczyk.
17:00 1. †† Bogdan Sionkowski w 12 rocz. śmierci i Stefan Sionkowski w 16 rocz. śmierci.
2. † Henryk Kowalczyk.

Intencje Mszy Świętych 14.09. – 20.09.2020 r.

Poniedziałek 14.09.2020 r. Podwyższenie Krzyża Świętego. 
17:00 1. † Jan Surówka.
2. Za dusze cierpiące w czyśćcu.
Wtorek 15.09.2020 r. 
17:00 1. †† Weronika i Roman Sikora.
2.  Dziękczynna za sakrament małżeństwa Małgorzaty i Krzysztofa Pabichów oraz dar rodzicielstwa.
Środa 16.09.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Urodzinowa z prośbą o zdrowie, błog. Boże, opiekę M.B.W. i Dary Ducha Świętego dla Damiana.
Czwartek 17.09.2020 r. 
17:00 1. O potrzebne łaski i wypełnienie woli Bożej dla Rodziców Małgorzaty i Krzysztofa oraz dzieci Piotra, Agaty, Pawła i Zuzanny.
2. †† Waleria i Bronisław Turbiasz w 25 rocz. śmierci.
Piątek 18.09.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Marii Trudnos z okazji urodzin.
2. †† Stanisława i Andrzej Puchała.
Sobota 19.09.2020 r. 
17:00 1. †† Albert, Stanisław, Janina, Andrzej, Adam Sidor; Czesława, Zofia, Stanisława, Antoni Rozmus.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Pawła w 40. rocz. urodzin i jego rodziny.
Niedziela  20.09.2020 r. .
08:30 1. † Bogusław Werens w 2 rocz. śmierci.
2. †† Jadwiga, Tadeusz, Zbigniew Lachowscy, Kazimierz Mufazałów.
11:00 1. Za Parafian.
2. O Boże błog., opiekę M.B. Czarneckiej dla Iwony i Roberta w 30 rocz. ślubu, oraz Karoliny i Karola w 1. rocz. slubu.
17:00 1. ††Stanisława, Wacław, Piotr, Józef, Marianna, Józef, Janina, Roman z rodziny Kosów; Marianna, Bolesław, Włodzimierz z rodz. Jaworowskich; Józef, Józefa, Bolesław, Marianna, Janina, Regina, Stanisław z rodz. Młynarczyków.
2. †† Jolanta, Marcin Górecki, Zdzisław Kos, Józef Stefania, Józef Jedynak.

Intencje Mszy Świętych 07.09. – 13.09.2020 r.

Poniedziałek 07.09.2020 r. 
17:00 1. Wypominki Roczne.
2. †† Gustaw Kowalczyk, Zuzanna, Nikodem, Andrzej, Lech Matynia.
Wtorek 08.09.2020 r. Matki Bożej Siewnej.
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B.W. i zdrowie dla Barbary w 60 r. urodzin.
2. O błog. i opiekę M.B.W. dla Wojtka i Agnieszki w 1 rocz. ślubu.
Środa 09.09.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. O błog., opiekę M.B.W. i zdrowie dla Joanny, Kamila, Kacpra, Wiktorii, Damiana, Jowity, Natalii, Klaudii, Tomasza i rodziców.
Czwartek 10.09.2020 r.
17:00 1. †† Bożentyna w 5 rocz. śmierci oraz Marian Milner.
2. O błog. Boże, opiekę M.B.W. dla rodziny Kucińskich.
Piątek 11.09.2020 r. 
17:00 1. †† Stefania i Henryk Warzyńscy.
2. †† Wojciech Gubała, Edward i Zofia.
Sobota 12.09.2020 r. 
16:00 Ślub.
17:00 1. † Marianna Młynarczyk w 30 dzień po śmierci.
2. †† Jadwiga Misiowiec i zmarli z rodziny.
Niedziela  13.09.2020 r. 
08:30 1. †† Marianna i Józef Kusiak.
2. †† Marianna i Piotr Gwarek.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Helena, Władysław, Józefa, Franciszek Lipowscy; Marianna, Franciszek Kowalczyk.
17:00 1. †† Genowefa i Czesław Dudzic oraz zmarli z rodziny.
2. †† Józef, Zofia Kusiak, Waldemar, Helena, Zenon Kozubscy, Marianna i Andrzej Grzela.
Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej.

Intencje Mszy Świętych 31.08. – 06.09.2020 r.

Poniedziałek 31.08.2020 r. 
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B.W. i zdrowie dla Pauliny i Wojciecha w 7 rocz. ślubu.
2. O Boże błog., opiekę M.B.W., zgodę i miłość w Rodzinie Anny.
Wtorek 01.09.2020 r. 
17:00 1. O błog. Boże, opiekę M.B.W. i zdrowie dla Teresy i Marka oraz ich Dzieci.
2.
Środa 02.09.2020 r. 
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Stefania i Bronisław Słoka.
Czwartek 03.09.2020 r. 
17:00 1. O powołania kapłańskie i zakonne.
2. † Emilia Cygan.
Piątek 04.09.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynna z prośbą o Boże bł., łaskę zdrowia, opiekę M.B.W. dla Marianny Boczek w 84 rocz. urodzin – od dzieci i wnuków.
2. O błog. Boże, opiekę M.B.W. dla Katarzyny i Pawła Sypniewskich w 10 rocz. ślubu.
3. † Barbara Ciesielska.
Sobota 05.09.2020 r. 
12:00 Msza Święta –  21 Rocznica koronacji.
17:00 1. †† Leokadia, Bronisław Kloczkowscy i zmarli z Rodziny.
2. O błog. Boże,  opiekę M.B.W. i potrzebne łaski dla Pawła Milczarza w 40 rocz. urodzin.
Niedziela  06.09.2020 r. 
08:30 1. †† Genowefa, Bronisław, Maria, Władysława i Franciszek Słoka.
2. †† Bronisław, Antoni, Zofia, Józef, Marianna, Katarzyna Brzezińscy.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jadwiga Szmit w 10 rocz. śmierci, Edward i Jerzy Szmit.
17:00 1. †† Kazimierz, Leokadia, Józef, Jerzy, Henryk, Marcin, Jolanta, Gabriela, Edward Góreccy; Katarzyna, Marianna, Józef, Bronisław Brzezińscy; Józef i Teodora Ciura.
2. †† Maria i Edward Kloczkowscy, Stanisław Stępień.

Intencje Mszy Świętych 24.08. – 30.08.2020 r.

Poniedziałek 24.08.2020 r. 
17:00 1. † Grzegorz Misiowiec.
2. † Józef Lengier.
Wtorek 25.08.2020 r. 
17:00 1. † Wacław Zasada w rocz. śmierci.
2. † Jadwiga Misiowiec w 30 dzień po śmierci.
Środa 26.08.2020 r. Matki Bożej Częstochowskiej.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. Dziękczynno – błagalna z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Katarzyny i Zbigniewa w 25 rocz. ślubu..
Czwartek 27.08.2020 r. 
17:00 1. †† Maria, Celina, Waldemar, Marian, Stefan Grot.
2. †† Adelajda, Alfred Ochman, zmarłych Rodziców, Rodzeństwo z obu stron, zmarłych z pokrewieństwa.
Piątek 28.08.2020 r. 
17:00 1. † Emilia Cygan.
2. † Lech Grot – od uczestników Pogrzebu.
Sobota 29.08.2020 r. 
16:00 Ślub.
17:00 1. † Bronisława Sykuła.
2. O błog. Boże i opiekę M.B.W. dla Jacka i Jolanty oraz całej Rodziny.
Niedziela  30.08.2020 r. 
08:30 1. †† Marianna i Józef  Rupniewscy.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Kamila, Marian, Zbigniew Stąporek; Maria, Tadeusz, Bogusław Werens oraz zmarłych Kusztali i Góreckich.
17:00 1. O Boże błog. i opiekę M.B.W. dla Piotra w 30 rocz. urodzin.
20:15 1. O Boże błog. i opiekę M.B. Czarneckiej dla Piotra w 30 rocz. urodzin.

Intencje Mszy Świętych 17 – 23.08.2020 r.

Poniedziałek 17.08.2020 r. 
17:00 1. † Marianna Owczarczyk w 30 dzień po śmierci.
2. † Aleksander Maciejczyk w 13 rocznicę śmierci.
Wtorek 18.08.2020 r. 
17:00 1. † Stanisław Pietrzak w 30 dzień po śmierci.
2. † Jadwiga Misiowiec – intencja od uczestników pogrzebu.
Środa 19.08.2020 r.
17:00 1. W intencjach powierzonych w Nowennie do MBW.
2. †† Albert, Stanisław, Janina, Andrzej, Adam Sidor, Czesława, Zofia, Stanisława, Antoni Rozmus.
Czwartek 20.08.2020 r.
17:00 1. †† Marek Jedynak w 3 rocznicę śmierci, Edward, Irena, Mirosława, zmarli z rodziny Jedynaków.
2. †† Bogumił, Daniela, Tadeusz, Danuta.
Piątek 21.08.2020 r. 
17:00 1. † Marianna Owczarczyk – intencja od uczestników pogrzebu.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę MBW i potrzebne łaski dla wnuka Maxa.
Sobota 22.08.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBW dla Igora Migałki w dniu 18 urodzin.
2. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę MBW dla Damiana i Jowity.
Niedziela  23.08.2020 r. 
08:30 †† Stanisław, Krystyna, Stanisława Dziurdź, Genowefa Świtoń.
11:00 Za Parafian.
17:00 †† Jan, Janina Trudnos, Walentyna, Jan Kosierkiewicz.
20:15 † Mieczysław Błaszczyk w 17 rocznicę śmierci.

Intencje Mszy Świętych 10 – 16.08.2020 r.

Poniedziałek 10.08.2020 r. 
17:00 1. † Dariusz Urbańczyk.
2. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosł. i opiekę MBW dla Andrzeja i Małgorzaty w 35 rocz. ślubu oraz dla całej rodziny.
Wtorek 11.08.2020 r. 
17:00 1. Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBW dla Magdaleny w 10 rocznicę urodzin.
2.  † Zygmunt Gontek w 7 rocznicę śmierci.
Środa 12.08.2020 r.
17:00 1. W intencjach powierzonych w Nowennie do MBW.
2. † Leon Brzeziński w 1 rocznicę śmierci.
Czwartek 13.08.2020 r.
17:00 1. † Alicja Małecka w 30 dzień po śmierci.
2.  †† Marianna i Józef Młynarczyk.
Piątek 14.08.2020 r. 
17:00 1. †† Ryszard Gwarek i za zmarłych z rodziny Gwarków Salatów.
2. † Dawid Młynarczyk w 1 rocznicę śmierci.
Sobota 15.08.2020 r. Wniebowzięcie NMP
08:30 Dziękczynno-błagalna w 55 rocznicę ślubu Jadwigi i Edwarda
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jan Szmit w 6 rocznicę śmierci, Marianna, Czesław Młodawscy.
17:00  †† Jan, Marianna, Zbigniew Banasik, Kornel Wychowaniec.
20:15  † Dawid Młynarczyk w 1 rocznicę śmierci.
Niedziela  16.08.2020 r. 
08:30 † Bogusław Kaczmarczyk w 1 rocznicę śmierci.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jerzy, Ignacy Młynarczyk, Roman Rzepecki, Zofia Wojakowska.
17:00 † Wojciech Nowak.
20:15 †† Genowefa i Czesław Dudzic i za zmarłych z rodziny.

Intencje Mszy Świętych 3 – 9.08.2020 r.

Poniedziałek 3.08.2020 r. 
17:00 1. †† Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
2. † Teresa Dąbrowska w 3 rocznicę śmierci.
Wtorek 4.08.2020 r. 
17:00 1. O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBW dla Jacka z okazji 69 rocznicy urodzin i zbliżających się imienin.
2. O błogosławieństwo Boże, opiekę MBW i wszelkie potrzebne łaski dla Tomasza i Karola.
Środa 5.08.2020 r.
17:00 1. W intencjach powierzonych w Nowennie do MBW.
2. †† Jadwiga, Władysław Młodawscy.
Czwartek 6.08.2020 r.
17:00 1. O dar świętych powołań kapłańskich i zakonnych.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Alicji z okazji 1 rocznicy urodzin.
Piątek 7.08.2020 r.
17:00 1. †† Roman, Stefania, Zygmunt, Anna, Waleria Piekarscy oraz za zmarłych z rodziny Gątków i Piekarskich.
2. † Marianna Owczarczyk – intencja od córki.
Sobota 8.08.2020 r. 
17:00 1. †† Jadwiga, Eugeniusz, Stanisław Sroka.
2. † Jadwiga w 10 rocznicę śmierci.
Niedziela  9.08.2020 r. 
08:30 † Halina Pera.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Jan, Janina, Rozalia Kusztal, Tadeusz Leszczyński.
17:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę MBW w 1 rocznicę ślubu Jolanty i Sławomira Kołodziejczyków.
20:15 †† Lucyna, Mieczysław, Henryk Migałka.

Intencje Mszy Świętych 27.07. – 02.08.2020 r.

Poniedziałek 27.07.2020 r. 
17:00 1. † Tadeusz Kaczmarczyk – od firmy Eden.
2. †† Danuta Zwierzyńska oraz zmarłych z rodzin Zwierzyńskich i Podgrodzkich.
Wtorek 28.07.2020 r. 
17:00 1. †† Czesław Polak, Marianna, Franciszek, Zofia, Stanisława Bator.
2. † Zbigniew Stanek – 30 dzień po śmierci.
Środa 29.07.2020 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. †† Zofia, Bronisław Kusiak, Zofia, Stefan Misiowiec.
Czwartek 30.07.2020 r. 
17:00 1. † Emilia Cygan.
2. O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B.W. dla Joanny, Kamila, Klaudii, Natalii, Tomasza, Kacpra, Wiktorii, Damiana, Jowity oraz rodziców.
Piątek 31.07.2020 r. 
17:00 1. † Henryk Kusiak.
2.  O błog. Boże, i opiekę M.B.W  dla Franciszka, Krzysztofa, Grzegorza, Tobiasza, Borysa, Jana – Marię oraz rodziców Annę i Marka.
Sobota 01.08.2020 r. 
12:00 Msza Swięta – Dzien Chorych.
16:00 Ślub.
17:00 1. O błog. Boże i opiekę M.B. Czarneckiej dla dzieci i wnuków.
17:30  Nabożeństwo I sobót miesiąca.
Niedziela  02.08.2020 r. 
08:30 1. †† Gustaw i Janina Rupniewscy.
11:00 1. Za Parafian.
 Chrzest
17:00 1. †† Bonifacy Słoka, Janina, Mieczysław, Andrzej, Zbigniew Kurcbart.
20:15 1. †† Kazimiera, Stanisław, Wanda, Józef Jędrychowscy.

Intencje Mszy Świętych 20.07. – 26.07.2020 r.

Poniedziałek 20.07.2020 r. 
17:00 1. † Witold Salata w 1 rocz. śmierci.
2. † Jan Bogacki.
Wtorek 21.07.2020 r. 
17:00 1. † Tadeusz Kaczmarczyk – int. od uczestników pogrzebu.
2. †† Wojciech i Jan Nowak; Edward Janos.
Środa 22.07.2020 r.
17:00 1. W intencjach do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni.
2. † Mieczysław Lisowski.
Czwartek 23.07.2020 r. 
17:00 1. † Wiesława Dajczer.
2. O zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego dla Joanny, Kamila, Klaudii, Natalii, Tomasza, Kacpra, Wiktorii, Damiana, Jowity oraz rodziców.
Piątek 24.07.2020 r.
17:00 1. † Anna, Andrzej Dudzik; Maria, Aleksy Leuszkiewicz.
2.  O błog. Boże, łaskę zdrowia i opiekę M.B. Czarneckiej dla rodzin Dunajskich i Cieplińskich.
Sobota 25.07.2020 r. 
17:00 1. †† Stefan, Julia, Stanisław Kicińscy.
2. †† Karol, Bogdan Widulińscy, Genowefa i Bronisław Owczarczyk.
Niedziela  26.07.2020 r. 
08:30 1.  Dziękczynno – błagalna o zdrowie i opiekę M.B. Wychowawczyni dla Anny.
11:00 1. Za Parafian.
2. †† Marianna, Czesław Młodawscy; Anna, Franciszek, Edward Michniewscy.
17:00 1. † Stanisława Werens – w 2 rocz. śmierci.
20:15 1. †† Czesława, Henryk, Leszek Stańczyk.