Ogłoszenia dszpasterskie, 2 Niedziela Wielkiego Postu, 5.03.2023 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W ubiegłą niedzielę na pomoc potrzebującym w Ukrainie zebraliśmy 2110 zł. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  4. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00. Po Gorzkich Żalach Msza św. bez kazania.
  5. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  6. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych wypraszając dla nich Boże Miłosierdzie.
  7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają medaliki.
  8. W środę, 8 marca, obchodzimy Dzień Kobiet. Choć to świecka uroczystość, pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach. Polecajmy ich trud oraz życie Panu Bogu i Maryi, która jest najpiękniejszym wzorem żony i matki. Podczas środowej Nowenny do Matki Bożej Czarneckiej Wychowawczyni oraz Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy polecać Bogu i Matce Najświętszej wszystkie niewiasty, aby z Maryi czerpały wzór życia i świętości.
  9. W przyszłą sobotę, 11 marca zapraszamy na dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym. Zapraszamy pary, które w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. W programie: Msza święta, możliwość skorzystania ze spowiedzi, konferencja.
  10. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.