Ogłoszenia duszpasterskie, 1 Niedziela Wielkiego Postu, 1.03.2020 r.

1. W piątki Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  2. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym we wszystkie niedziele Wielkiego Postu o godz. 11.00. Po nabożeństwie Gorzkich Żali – Msza św. jest bez kazania.
  4. Za tydzień będzie można złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę już dzisiaj bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  5. Za tydzień zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 do kaplicy Domu Rekolekcyjnego dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami.
  6. Narzeczonych i osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa zapraszamy na Dzień Skupienia dla narzeczonych w sobotę, 7 marca o godz. 10.00 do Domu Rekolekcyjnego.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  8. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  9. W I piątek miesiąca zapraszamy na spowiedź świętą do Sanktuarium o godz. 16.30 w czasie nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w Wąsoszy o godz. 15.30., w Duraczowie o godz. 18.00.
  10. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się od godz. 8.00.
  11. W I sobotę, 7 marca zapraszamy na Mszę św. do Błotnicy o godz. 10.00.
  12. W środę, 4 marca obchodzimy uroczystość św. Kazimierza – Patrona naszej Diecezji. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Diecezji, naszych Pasterzy i wszystkich wiernych świeckich.
  13. W przyszłą niedzielę, 8 marca naszą szczególną modlitwą otoczymy wszystkie kobiety, aby zawsze wpatrywały się w najpiękniejszą z kobiet – Maryję i z Niej czerpały wzór życia i świętości.
  14. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni na czas Wielkiego Postu. Szczęść Boże.