Ogłoszenia duszpasterskie, 1 Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2024 r.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dach. Za każdą ofiarę również bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00. Po Gorzkich Żalach Msza św. bez kazania.
  4. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  5. W przyszłą sobotę, 24 lutego zapraszamy na dzień skupienia dla narzeczonych. Rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym. Zapraszamy pary, które w najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński. W programie: Msza święta, możliwość skorzystania ze spowiedzi, konferencja.
  6. Na stoliku jest puszka na jałmużnę wielkopostną do której można wrzucać zaoszczędzony grosz, który wydalibyśmy na różnego rodzaju przyjemności. Zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane seniorom i ludziom chorym.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.