Ogłoszenia duszpasterskie, 11 Niedziela Zwykła, 13.06.2021 r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii będą przeżywać rocznicę przyjęcia I Komunii św. Otoczmy dzieci i rodziców naszą modlitwą.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 rozpoczynamy w naszej parafii Jerycho Rodzin. Jest to całodobowa modlitwa adoracyjno – wynagradzająca w intencji świętości małżeństw i rodzin. Jerycho potrwa do jutra, do Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkie rodziny i wszystkich naszych parafian do wspólnej adoracji i modlitwy.
  3. Po Mszach św. można złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 16.30. W środy z racji Nowenny, litanię śpiewany podczas Komunii św. na Mszy.
  5. W poniedziałek, z racji Mszy św. o godz. 16.00 na zakończenie Jerycha Rodzin, nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. o godz. 17.00.
  6. W związku ze zmniejszonym stanem epidemii oraz znoszonymi restrykcjami sanitarnymi, z dniem 20 czerwca 2021 roku ks. Biskup Marek Solarczyk cofa dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej udzieloną w dniu 15 stycznia br.
  7. W tym tygodniu patronują nam:
  • w poniedziałek 14 czerwca – bł. Michał Kozal, biskup, męczennik w obozie w Dachau;
  • w czwartek 17 czerwca – św. Albert Chmielowski, zakonnik, założyciel albertynów i albertynek, wzór troski o ubogich.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.