Ogłoszenia duszpasterskie, 11 Niedziela Zwykła, 18.06.2023 r.

  1. Piątek, 23 czerwca jest dniem zakończenia roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców i katechetów na Mszę św. o godz. 8.00, w czasie której będziemy dziękować Bogu za trud całorocznej pracy i prosić o Bożą opiekę na czas wakacji.
  2. W tym dniu będziemy również obchodzili Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Wszystkich ojców ze swoimi najbliższymi zapraszamy na Msze Świętą o godz. 17.00.
  3. W sobotę, 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie w sanktuarium o godz. 16.30, w środy Litanię śpiewamy podczas Komunii świętej na Mszy.
  5. Do Sanktuarium został zamówiony i zakupiony nowy dębowy katafalk. Koszt to 4000 zł.
  6. Od środy spowiedź będzie przed Mszą św. o godz. 17.00.
  7. W tym tygodniu patronuje nam:
  • środa – św. Alojzy Gonzaga, zakonnik, wzór miłości do ubogich i chorych.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.