Ogłoszenia duszpasterskie, 12 Niedziela Zwykła, 21.06.2020 r.

  1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 16.30 podczas którego śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa. W środy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa śpiewamy w czasie Komunii św. podczas Mszy o godz. 17.00 z racji Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni.
  3. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny. Wszystkich ojców ze swoimi najbliższymi zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 17.00.
  4. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  5. Za tydzień będziemy gościć ks. Włodzimierza Osicę SAC z Sekretariatu Misyjnego, który będzie głosił kazania i po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  6. W sobotę, 27 czerwca na Mszy św. o godz. 17.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania przez posługę J.E. Ks. Biskupa Adama Odzimka. Polecamy naszą młodzież serdecznej modlitwie.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.