Ogłoszenia duszpasterskie, 13 Niedziela Zwykła, 26.06.2022 r.

1. W środę będziemy przeżywali Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, w Wąsoszy o godz. 18.00. Tradycyjnie taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne prowadzone przez Stolicę Apostolską.
  2. W czwartek kończymy nabożeństwa czerwcowe. Lipiec poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa.
  3. Od pierwszej niedzieli lipca do ostatniej niedzieli sierpnia zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 20.15, która zakończy się Apelem Maryjnym.
  4. W sobotę, 2 lipca obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Wychowawczyni i tytułu kościoła Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich naszych Parafian, Pielgrzymów, a szczególnie dzieci oraz mamy oczekujące na narodzenie dziecka na Mszę św. o godz. 17.00. Podczas Mszy św. wszystkie dzieci i mamy oczekujące potomstwa zostaną zawierzone uroczystym aktem opiece Matki Bożej Wychowawczyni.
  5. W tym dniu przeżywamy I sobotę miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 17.00 z medytacją, a po Mszy św. i nabożeństwie dla dzieci odmówimy różaniec wynagradzający przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. W tym tygodniu obchodzimy I piątek miesiąca.
  8. W I piątek spowiedź wynagradzająca w Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 18.00, w Duraczowie o godz. 18.00.
  9. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy od godz. 8.00.
  10. Msza św. w Błotnicy w sobotę, 2 lipca o godz. 10.00.
  11. Z racji wakacji i urlopów księży spowiedź święta przed każdą Mszą św.
  12. Kancelaria parafialna czynna jest po Mszy św. o godz. 17.00.
  • wtorek – Święty Ireneusz, biskup i męczennik;
  • środa – Święci Apostołowie Piotr i Paweł, gorliwi głosiciele Ewangelii i męczennicy za wiarę w Chrystusa, filary wspólnoty Kościoła.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.