Ogłoszenia duszpasterskie 13 Niedziela Zwykła 30.06.2019 r.

1. Od pierwszej niedzieli lipca do ostatniej niedzieli sierpnia zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 20.15, która zakończy się Apelem Maryjnym.
  2. We wtorek, 2 lipca obchodzić będziemy odpust parafialny ku czci Matki Bożej Wychowawczyni i tytułu kościoła Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich Parafian, Pielgrzymów, a szczególnie dzieci oraz mamy oczekujące na narodzenie dziecka na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00. Podczas Mszy św. wszystkie dzieci i mamy oczekujące potomstwa zostaną zawierzone uroczystym aktem opiece Matki Bożej Wychowawczyni.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca.
  5. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. W piątek spowiedź w Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 18.00 (w wakacje), w Duraczowie o godz. 18.00.
  7. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy od godz. 8.00.
  8. W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Z racji ślubu o godz. 17.00 na Mszy możemy przyjąć Komunię św. wynagradzającą, a po Mszy św. odmówimy różaniec wynagradzający przed Najświętszym Sakramentem i odprawimy medytację. Będzie możliwość przyjęcia Komunii św. także po różańcu na zakończenie nabożeństwa.
  9. Msza św. w Błotnicy w sobotę, 6 lipca o godz. 10.00.
  10. W czasie wakacji Msza św. w Koziej Woli w Kompleksie Opiekuńczym „u Stępniów” będzie odprawiana w sobotę o godz. 16.00.
  11. Z racji wakacji i urlopów księży spowiedź święta przed każdą Mszą św.
  12. Kancelaria parafialna czynna po Mszy św. o godz. 17.00. Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z tych zmian.
  • 3.VII. – św. Tomasz Apostoł, zwany Didymos, o przydomku „niewierny”, patron Indii i Portugalii,
  • 6.VII. – bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewica, misjonarka, założycielka Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera, zasłużona w walce z niewolnictwem w Afryce zyskała mino „Matki Afryki”.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej Parafii i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.