Ogłoszenia duszpasterskie, 2 Niedziela Wielkiego Postu, 28.02.2021 r.

1. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  5. W I piątek miesiąca zapraszamy na spowiedź świętą wynagradzającą za grzechy w Sanktuarium o godz. 16.30 w czasie nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w Wąsoszy o godz. 15.30., Duraczowie o godz. 18.00.
  6. Z posługą sakramentalną w tym dniu odwiedzimy chorych od godz. 8.00 z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
  7. W I sobotę, 6 marca zapraszamy na Mszę św. do Błotnicy o godz. 10.00.
  8. W czwartek, 4 marca obchodzimy uroczystość św. Kazimierza, królewicza, pobożnego czciciela Niepokalanej i Najświętszego Sakramentu – Patrona naszej Diecezji. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Diecezji, naszych Pasterzy i wszystkich wiernych świeckich.
  9. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych wypraszając dla zmarłych dar życia wiecznego.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  11. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom Sanktuarium życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.