Ogłoszenia duszpasterskie, 2 Niedziela Zwykła, 14.01.2024 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 do kaplicy Domu Rekolekcyjnego dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej wraz z rodzicami.
  2. W czwartek rozpocznie się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Niech to będzie czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych babć i dziadków. Żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym radość życia wiecznego.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na dach. Za każdą ofiarę dziękujemy.
  5. W tym tygodniu plan kolędy jest następujący. Kolędę rozpoczynamy od godz. 9.15.

Poniedziałek, 15 stycznia:

Czarniecka Góra – Asfalt I – 2 księży;

Asfalt II – 2 księży.

Wtorek, 16 stycznia:

Czarna – 2 księży od początkowych numerów w kierunku sanktuarium;

2 księży od cmentarza w kierunku sanktuarium.

Środa, 17 stycznia:

Czarniecka Góra – od Pensjonatu Zosieńka w dół – 1 ksiądz.

1. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską. Jeśli kogoś pominęliśmy lub był nieobecny w tym czasie w domu, jeśli ma takie życzenie prosimy o zgłoszenie wizyty w zakrystii lub kancelarii parafialnej po Mszy św. wieczornej. Z kolędą do tych rodzin udamy się w sobotę, 20 stycznia o umówionej wcześniej godzinie.
  • środa – św. Antoni Pustelnik;
  • piątek – św. Józef Sebastian Pelczar, biskup przemyski i założyciel zgromadzenia sercanek.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.