Ogłoszenia duszpasterskie, 2 Niedziela Zwykła, 17.01.2021 r.

1. Jurto na Mszę św. kolędową i nabożeństwo o godz. 17.00 zapraszamy mieszkańców Czarnej.
  2. Jutro rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.
  3. W czwartek, 21 stycznia będziemy obchodzili Dzień Babci, a następnego dnia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o babciach i dziadkach. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej szczególnej miłości.
  4. W piątek, 22 stycznia obchodzimy uroczystość Świętego Wincentego Pallottiego, założyciela Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Księży i Braci Pallotynów. Zapraszamy na Mszę św. ku czci św. Wincentego o godz. 17.00.
  5. Bardzo dziękujemy za obecność naszych Parafian na Mszach św. kolędowych. Bardzo dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone po Mszach świętych. Będą przeznaczone na cele parafialne. Bóg zapłać.
  • we wtorek, 19 stycznia – św. Józef Sebastian Pelczar, biskup, założyciel Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, wzór gorliwości apostolskiej i modlitwy;
  • w czwartek, 21 stycznia – św. Agnieszka, dziewica i męczennica, poniosła śmierć męczeńską podczas prześladowań chrześcijan za czasów cesarza Dioklecjana.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszego Sanktuarium, a szczególnie Babciom i Dziadkom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.