Ogłoszenia duszpasterskie, 22 Niedziela Zwykła, 3.09.2023 r.

 

  1. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych polecając ich Bożemu miłosierdziu.
  3. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, wychowawców, katechetów i nauczycieli na Mszę św. o godz. 8.00. Podczas Mszy św. będzie poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.
  4. W czwartek na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  5. W piątek, 8 września będziemy obchodzić Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny znane jako święto Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  6. W sobotę, 9 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  7. W niedzielę, 10 września zapraszamy na pierwszą Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców w Domu Rekolekcyjnym.
  8. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości koronacji obrazu Matki Bożej Wychowawczyni. Dziękuję za posprzątanie terenu wokół sanktuarium i przygotowanie ołtarza polowego. Dziękuję Strażakom z Wąsoszy za odnowienie ołtarza. Bóg zapłać.
  9. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie domowej i parafialnej ks. Władysława Gajura SAC. Księdzu Władysławowi życzymy owocnej pracy i opieki Matki Bożej Wychowawczyni.
  10. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.