Ogłoszenia duszpasterskie, 23 Niedziela Zwykła, 4.09.2022 r.

  1. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na remont ogrodzenia na naszym cmentarzu. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych polecając ich Bożemu miłosierdziu.
  4. W sobotę, 10 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  5. W czwartek, 8 września będziemy obchodzić Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny znane jako święto Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
  6. W najbliższą sobotę, 10 września zapraszamy narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa na Dzień Skupienia, który rozpocznie się o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym.
  7. W niedzielę, 11 września zapraszamy na pierwszą Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się w tym roku szkolnym do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców w Domu Rekolekcyjnym.
  8. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.