Ogłoszenia duszpasterskie, 24 Niedziela Zwykła, 11.09.2022 r.

 1. Dzisiaj po Mszach św. można złożyć ofiary na remont ogrodzenia na cmentarzu. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
 2. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00, po Mszy św. będzie procesja różańcowa wokół Sanktuarium.
 3. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci klas III przygotowujące się w tym roku szkolnym do I Komunii świętej wraz z rodzicami. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne w Domu Rekolekcyjnym.
 4. Za tydzień zapraszamy młodzież klas VIII na Mszę św. o godz. 15.00, która w tym roku szkolnym przystąpi do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy także rodziców młodzieży do towarzyszenia w przygotowaniach do tego sakramentu.
 5. W środę będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00.
 6. Dziś początek Kwartalnych dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Rozpoczyna się Tydzień Wychowania. W naszej modlitwie będziemy prosili Boga o wzrastanie w świętości dla dzieci i młodzieży, a dla wychowawców i rodziców, aby byli dla swoich dzieci przykładem wiary, nadziei i miłości do Boga i Kościoła.
 7. W tym tygodniu patronują nam:
 • wtorek – Święty Jan Chryzostom, biskup Konstantynopola, wybitny kaznodzieja, doktor Kościoła;
 • czwartek – Najświętsza Maryja Panna Bolesna;
 • piątek – Święci Korneliusz, papież, orędownik jedności Kościoła, i Cyprian, biskup Kartaginy, obaj zginęli śmiercią męczeńską.
 1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.