Ogłoszenia duszpasterskie, 25 Niedziela Zwykła, 20.09.2020 r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość I Komunii świętej. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Jezusa do swoich serc. Od poniedziałku do piątku na Mszy św. o godz. 17.00 dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.
  2. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy także rodziców młodzieży, aby towarzyszyła młodzieży w tych przygotowaniach.
  3. Zapraszamy na jesienną sesję Szkoły Maryi, która odbędzie się w dniach 25 – 27 września. Rozpoczęcie w piątek Mszą św. o godz. 17.00, zakończenie w niedzielę koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  4. Zapraszamy narzeczonych, którzy planują zawrzeć sakrament małżeństwa na Kurs Przedmałżeński, który odbędzie się od 26 września o godz. 10.00 w naszej parafii, a zakończy dniem skupienia w pierwszą sobotę Adwentu, 5 grudnia 2020 r. Spotkania składają się z 10 spotkań formacyjnych zakończonych dniem skupienia.
  • 21. IX. – św. Mateusz Apostoł i Ewangelista, Pan Jezus dokonał w nim cudu nawrócenia, stał się Chrystusowym uczniem i autorem jednej z Ewangelii.
  • 23. IX. – św. ojciec Pio, prezbiter, kapucyn, stygmatyk i mistyk, wielki czciciel Eucharystii i Matki Bożej.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.