Ogłoszenia duszpasterskie, 27 Niedziela Zwykła, 2.10.2022 r.

 1. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30. Wyjątkiem jest środa z racji Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni. W tym dniu różaniec odmawiamy po Mszy św.
 3. Nabożeństwa różańcowe w Wąsoszy o godz. 15.30.
 4. W piątek, 7 października będziemy obchodzić uroczystość Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy wszystkie Koła Żywego Różańca, Parafian i Pielgrzymów na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Grzegorz Zieliński – Sędzia Sądu Kościelnego Diecezji Radomskiej. Po Mszy św. odmówimy różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Jest to także I piątek miesiąca. Spowiedź wynagradzającą w Sanktuarium od godz. 15.30 i podczas Mszy św. o godz. 16.00, w Wąsoszy od godz. 15.30, w Duraczowie o godz. 18.00.
 5. Chorych z posługą sakramentalną w tym dniu odwiedzimy od 8.00.
 6. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 17.00 i nabożeństwa różańcowego o godz. 16.30.
 7. W I czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 8. Za tydzień zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00. Dzieci otrzymają różańce.
 9. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na remont ogrodzenia na cmentarzu. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
 10. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych wypraszając zmarłym Boże miłosierdzie.
 11. Z okazji liturgicznego wspomnienia św. Faustyny, apostołki Bożego Miłosierdzia, w środę, 5 października po zakończeniu Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 12. W tym tygodniu patronują nam:
 • wtorek – Święty Franciszek z Asyżu, założyciel zakonu franciszkańskiego, misjonarz, mistyk;
 • środa – Święta Faustyna Kowalska, zakonnica, mistyczka, Apostołka Bożego Miłosierdzia.
 1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.