Ogłoszenia duszpasterskie, 27 Niedziela Zwykła, 8.10.2023 r.

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30. Wyjątkiem jest środa z racji Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni. W tym dniu różaniec odmawiamy po Mszy św.
 2. Msza św. w Wąsoszy o godz. 15.30.
 3. Dzisiaj zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00. Dzieci otrzymają różańce.
 4. Za tydzień taca przeznaczona jest na remont dachu na Sanktuarium. Za każdą ofiarę już dzisiaj dziękujemy. Bóg zapłać.
 5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać po raz kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek po Mszach św. będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
 6. W piątek zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00, po Mszy św. będzie procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół Sanktuarium. Nie będzie w tym dniu różańca o godz. 16.30.
 7. W sobotę, 14 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
 8. W tym dniu będziemy przeżywać dzień Edukacji Narodowej. W czasie Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz pracowników oświaty.
 9. W tym tygodniu patronuje nam:
 • piątek – bł. Honorat Koźmiński, prezbiter, kapucyn, który powołał do życia wiele bezhabitowych zgromadzeń zakonnych, przeważnie żeńskich.
 1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.