Ogłoszenia duszpasterskie, 28 Niedziela Zwykła, 10.10.2021 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie do Sanktuarium o godz. 16.30. W środy z racji Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni różaniec będzie po Mszy św. Nabożeństwa różańcowe w Wąsoszy o godz. 15.30.
  2. Dzisiaj zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00. Dzieci otrzymają różańce.
  3. Za tydzień zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  4. Za tydzień będzie można złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
  5. Dzisiaj w kościele przeżywamy 21. Dzień Papieski. Po Mszach św. można złożyć ofiary na stypendia dla uzdolnionych uczniów i studentów. W imieniu wszystkich stypendystów składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  6. W środę, 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17.00, po Mszy św. będzie procesja różańcowa wokół Sanktuarium.
  7. W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o nauczycielach, katechetach i wychowawcach. Otoczmy ich w tym dniu naszą modlitwą.
  8. W sobotę, 16 października przypada 43. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Apostolską. W tym dniu będziemy dziękować Bogu za jego pontyfikat i prosić o jego wstawiennictwo.
  • w środę – bł. Honorat Koźmiński, prezbiter, kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń bezhabitowych;
  • w piątek – św. Teresa od Jezusa, dziewica i doktor Kościoła, reformatorka zakonu karmelitańskiego;
  • w sobotę – św. Jadwiga Śląska, żona Henryka I Brodatego, po śmierci męża wstąpiła do klasztoru cysterek, słynęła z pobożności i czynów miłosierdzia.
  1. Naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.