Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Wielkiego Postu, 12.03.2023 r.

  1. W piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 11.00. Po Gorzkich Żalach Msza św. bez kazania.
  3. Za pobożne uczestniczenie w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  4. Dzisiaj zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00. Dzieci otrzymają medaliki.
  5. Za tydzień zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 15.00.
  6. Rekolekcje wielkopostne planujemy na 5 Niedzielę Wielkiego Postu, 26 – 28 marca. Poprowadzi je w tym roku ks. Marcin Przywara SAC – Dyrektor Ośrodka Powołań SAC. W czasie rekolekcji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu. Zaplanujmy czas, prace i obowiązki w taki sposób, aby jak najliczniej wziąć udział w rekolekcjach. Szczegółowy plan rekolekcji podamy w późniejszym terminie.
  7. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy głębokiego i owocnego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.