Ogłoszenia duszpasterskie, 3 Niedziela Zwykła, 21.01.2024 r.

1. Jutro będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wincentego Pallottiego, założyciela Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego Księży i Braci Pallotynów. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 ku czci św. Wincentego.
  2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dach. Za każdą ofiarę bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do lektury Pisma świętego.
  4. W tym tygodniu zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Odwiedziliśmy 638 rodzin naszej parafii żyjących w dziewięciu miejscowościach należących do Parafii. Nie przyjęło nas 243 rodziny. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie nas w waszych domach. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary, które złożyliście przy okazji wizyty duszpasterskiej. Będą przeznaczone na cele parafialne. Celem kolędy jest przede wszystkim wzajemne poznanie się oraz wspólna modlitwa i udzielenie Bożego błogosławieństwa. Niech Boże błogosławieństwo udzielone przez kapłana spocznie na was, waszych rodzinach i waszych domach.
  • środa – św. Franciszek Salezy;
  • czwartek – św. Paweł Apostoł Narodów;
  • piątek – św. Tymoteusz i Tytus.
  1. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.