Ogłoszenia duszpasterskie, 33 Niedziela Zwykła, 13.11.2022 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają książeczki.
  2. Za tydzień zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
  3. Dziś po Mszach św. można złożyć ofiary na remont ogrodzenia na cmentarzu. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  4. W dzisiejszą niedzielę łączymy się z Kościołem Prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarujmy im dar naszej modlitwy.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Niedzielę Seminaryjną. Będziemy gościć kleryków z księdzem prefektem z WSD w Ołtarzewie, którzy będą rozprowadzać kalendarze na 2023 rok i zbierać ofiary na Seminarium.
  6. To także ostatnia niedziela roku liturgicznego. Będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  7. Przez cały listopad w Sanktuarium o godz. 16.30 odmawiamy różaniec za bliskich nam zmarłych poleconych w wypominkach listopadowych oraz za dobrodziejów i współpracowników Sanktuarium, w środy po Mszy św. o godz. 17.00.
  8. Za zmarłych także odprawiamy cały listopad Mszę świętą o godz. 17.00.
  9. W Wąsoszy Msza św. z wypominkami w piątki o godz. 15.30.
  • czwartek – Święta Elżbieta Węgierska, córka króla Węgier, najpierw gorliwa żona i matka, później tercjarka Świętego Franciszka, oddana pokucie i dziełom miłosierdzia;
  • piątek – Błogosławiona Karolina Kózkówna, dziewica i męczennica, patronka Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Ruchu Czystych Serc.
  1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.