Ogłoszenia duszpasterskie, 4 Niedziela Wielkanocna, 25.04.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw za powołanych i o nowe powołania do służby Bożej.
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc maryjny. Od soboty, 1 maja rozpoczynamy codziennie nabożeństwa majowe z litanią loretańską. Zapraszamy do wspólnej modlitwy maryjnej w Sanktuarium o godz. 16.30, w środy z racji Nowenny litanię będziemy śpiewać w czasie komunii św. podczas Mszy św.
  3. Nabożeństwa majowe i Msza św. w Wąsoszy o godz. 18.00. Zadbajmy też o wizerunki Maryi w naszych domach i w przydrożnych kapliczkach. Także w naszych rodzinach śpiewajmy Litanię Loretańską, pieśni maryjne i odmawiajmy różaniec lub Apel Maryjny.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. Zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 17.00 z medytacją, po Mszy św. odmówimy różaniec wynagradzający.
  5. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. W tym tygodniu patronuje nam:
  • w czwartek, 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska, dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.
  1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy błogosławieństwa Dobrego Pasterza w nadchodzącym tygodniu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.