Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza 12.05.2019 r.

 1. Dzisiaj po Mszach św. możemy złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
 2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy modlić się o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby życia konsekrowanego.
 3. Jutro zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 17.00 będzie Msza św. i po niej procesja fatimska z różańcem wokół naszego Sanktuarium. Nabożeństwa będą trwały do października każdego 13 dnia miesiąca.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do Sanktuarium o godz. 16.30, w środy litanię loretańską śpiewany w czasie komunii św. podczas Mszy o godz. 17.00. W Wąsoszy o godz. 18.00.
 5. Wyjazd pielgrzymki do Krakowa jest 18 maja o godz. 7.00 sprzed Sanktuarium i na przystanku w Czarnieckiej Górze.
 6. W sobotę, 18 maja zapraszamy na Dzień Skupienia dla narzeczonych. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w Domu Rekolekcyjnym.
 7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.
 8. W tym tygodniu patronują nam:
 • 14.V. – św. Maciej, uczeń Pana Jezusa, wybrany do grona Apostołów, męczennik,
 • 16.V. – św. Andrzej Bobola, polski jezuita, misjonarz wśród prawosławnych, zamęczony przez kozaków, patron Polski.
 1. Naszym parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy błogosławieństwa Dobrego Pasterza w nadchodzącym tygodniu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.