Ogłoszenia duszpasterskie, 5 Niedziela Wielkiego Postu, 3.04.2022 r.

1. Po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową do Sanktuarium o godz. 16.30, w Wąsoszy o godz. 15.30.
  3. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 11.00 z kazaniem pasyjnym.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 do kaplicy Domu Rekolekcyjnego dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami.
  5. Za tydzień po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na remont ogrodzenia na parafialnym cmentarzu. Za każdą ofiarę już dzisiaj dziękujemy. Bóg zapłać.
  6. W czwartek na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Palmową czyli uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Po Gorzkich Żalach będzie uroczysta procesja z palmami. W ten sposób rozpoczniemy przeżywanie Wielkiego Tygodnia, w którym będziemy wspominać najważniejsze wydarzenia zbawcze: mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.
  8. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych wypraszając Boże Miłosierdzie.
  9. Zapraszamy do wzięcia udziału w ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Odbędzie się ona 8 kwietnia. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.00 w Sanktuarium. Więcej informacji znajduje się na plakacie przy wejściu do kościoła.
  10. Wszystkim naszym Parafianom i Sympatykom naszej świątyni życzymy owocnego i głębokiego przeżywania Wielkiego Postu i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.