Ogłoszenia duszpasterskie, 6 Niedziela Wielkanocna, 5.05.2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Jutro zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie w Sanktuarium o godz. 16.30, w środy z racji Nowenny do Matki Bożej Wychowawczyni – Litanię Loretańską śpiewamy podczas Komunii św. na Mszy świętej.
  4. W Wąsoszy nabożeństwa majowe i Msza św. o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu będzie obchodził imieniny ks. Stanisław. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 we wtorek, podczas której będziemy modlić się za Solenizanta.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Kazania w tym dniu będzie głosił ks. Grzegorz Świecarz SAC.
  7. Spowiedź w tygodniu jest 20 minut przed Mszą św. o godz. 17.00.
  • poniedziałek – św. Apostołowie Filip i Jakub;
  • środa – św. Stanisław, biskup i męczennik, główny patron Polski.
  1. Naszym Parafianom, Sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni. Szczęść Boże.