Ogłoszenia duszpasterskie, 6 Niedziela Zwykła, 13.02.2022 r.

1. Dzisiaj możemy złożyć ofiary na budowlane potrzeby naszych parafialnych cmentarzy. Za każdą ofiarę dziękujemy. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. wraz z rodzicami. Zapraszamy do kaplicy domowej Domu Rekolekcyjnego. Dzieci otrzymają świece i odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  3. Za tydzień na Mszę św. o godz. 15.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

– w poniedziałek – Święty Cyryl, mnich i Święty Metody biskup, apostołowie Słowian, współpatroni Europy.

1. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom naszego Sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.