Ogłoszenia duszpasterskie 7 Niedziela Zwykła 24.02.2019 r.

1. Dzisiaj, na prośbę komitetu społecznego „Dobro zawsze wraca”, po Mszach św. w całym dekanacie czarneckim, także w naszej parafii, wolontariusze zbierają ofiary dla 26. letniej Agaty Gros z Niekłania Małego, która od dziesięciu lat zmaga się z rzadką chorobą nowotworową układu pokarmowego. Zebrane pieniądze pozwolą Agacie pokonywać kolejne etapy leczenia. Za każdą ofiarę składamy serdeczne podziękowanie w imieniu Agaty. Bóg zapłać.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek spowiedź św. w Sanktuarium od godz. 16:30, w Wąsoszy od godz. 15.30, Duraczowie o godz. 18.00. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się od godz. 8.00.
  3. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00 do Błotnicy.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 będzie zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po następnych Mszach nabożeństwo eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.
  5. Wszystkim naszym Parafianom, sympatykom naszej świątyni życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wychowawczyni w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.