Ogłoszenia duszpasterskie, Boże Narodzenie, 25.12.2020 r.

1. Dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Niechaj radość z narodzenia Chrystusa trwa w naszych sercach jak najdłużej. Niech rozpromienia nasze oblicza w czasie rodzinnych spotkań i daje nam nadzieję na przyszłość.
  2. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte według porządku niedzielnego. Taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL.
  3. W najbliższą niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.
  4. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt. Dziękuję Panu Leszkowi, Rafałowi za obsadzenie choinek w Sanktuarium, starszym ministrantom i młodzieży za pomoc w dekoracji szopki, dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznych naszym Parafiankom z Koła Gospodyń z Czarnej i Czarnieckiej Góry, a także naszym Parafianom za udekorowanie pozostałych choinek. Dziękuję Pani Monice Laskowskiej z kwiaciarni w Stąporkowie za dekoracje świąteczne. Mieszkańcom Wąsoszy i Duraczowa za posprzątanie kaplic i dekoracje świąteczne. Dziękuję Panu organiście, bratu Leszkowi i swoim współbraciom za posługę sakramentalną w ostatnich dniach. Bóg zapłać.
  5. Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni. Zarówno te składane nam bezpośrednio, i te za pośrednictwem konta bankowego na naszej stronie internetowej. Bóg zapłać.
  6. Zakończyliśmy wymianę oświetlenia w Sanktuarium. Zostało wymienione całe oświetlenia na oświetlenie LED, oprócz żyrandoli. Bardzo dziękuję Panu Sławomirowi Kołodziejczykowi z Błotnicy za trud pracy, którą w to włożył i Panu Bartoszowi Dulewiczowi za okazaną pomoc. Bóg zapłać.
  7. Na pełne nadziei święta Bożego Narodzenia życzymy naszym Parafianom oraz wszystkim dzielącym z nami radość świąt radości i pokoju płynących z betlejemskiego żłóbka Bożej Dzieciny i opieki Maryi oraz miłych spotkań w gronie najbliższych. Szczęść Boże